Движение и здраве | Дискова херния след операция преди 4 месеца същите болки

Напиши отговор
  • RE: Дискова херния след операция преди 4 месеца същите болки
    от д-р Цончев | 17.10.2018 19:06

Някъде другаде отговорих на това питане, по-скоро не е за форума а за оператора. Данните от линка не могат да се свалят.
    от Росица Славчева | 17.10.2018 17:38

Здравейте,имам направена операция на 18 юни 2018г. на дискова херния на ниво L 4/ L 5 като симптомите ми бяха болки в левия крак/бедрото/ и коляното , в интимната сгъвка . Към момента вече 3 месеца нямам подобрение.Куцам с левия Здравейте,имам направена операция на 18 юни 2018г. на дискова херния на ниво L 4/ L 5 като симптомите ми бяха болки в левия крак/бедрото/ и коляното , в интимната сгъвка . Към момента вече 3 месеца нямам подобрение.Куцам с левия болките не намаляват/ в бедрото отпред включва и коляното,вътрешната част на бедрото и слабинната гънка.Очаквам вашето професионално мнение . Приложено изпращам прикачени файлове с разчитане на ЯМР от болница ACIBADEM CityClinic в София, епикриза от БургасМед и линкове за сваляне на самото ЯМР, както и скенер на тазобедрена става. Link - ЯМР Росица Славчева Link - Скенер става Росица Славчева
    от д-р Цончев | 17.10.2018 17:00

Какво е това?
    от Росица Славчева | 17.10.2018 15:24

Link - ЯМР Росица Славчева Link - Скенер става Росица Славчева
  • Дискова херния след операция преди 4 месеца същите болки
    от Росица Славчева | 17.10.2018 14:55

Link - ЯМР Росица Славчева след операцията Link - Скенер става Росица Славчева

Напиши отговор