Движение и здраве | Болки в малките стави

Напиши отговор
  • Re: Болки в малките стави
    от д-р Цончев | 22.05.2017 21:02

Вероятно в такъв случай се касае най-вероятно за възрастови ставни изменения, срещу които не може да се направи кой знае какво...
    от Йоанна | 17.05.2017 19:18

Направени са, всичко е в норма, няма възпалителен процес. Това ми казаха всички ревматолози.
    от д-р Цончев | 08.05.2017 18:17

Специфични лабораторни изследвания не са ли правени?
  • Болки в малките стави
    от Йоанна | 03.05.2017 21:27

Здравейте, помня, че в сайта имаше доктор, който отговаряше на въпросите на лаици като мен. Моля Ви отново за съвет :-( ... Майка ми (на 70 г.) от 3 г. има болки и сутрешна скованост в малките стави - ръце, пръсти, ходила. Пие болкоуспокояващи... Обиколили сме всички доктори в района, а диагнозите й започнаха с ревматоиден артрит (дори приложихме лечение известно време, после друг ревматолог на база изследвания каза, че няма такъв), артроза, остеоартроза и т.н. Понеже всичкото това се поставя като диагноза без сериозни изследвания, аз се съмнявам, че е така. Поправете ме, но не мисля, че с един преглед може да се установи диагноза. Не искам да Ви губя време в обяснения, затова моля да ми кажете какъв специалист да посетим, по възможност в София. Ако имате препоръки, споделете - ще съм благодарна! Поздрави и хубава вечер,

Напиши отговор