Движение и здраве | Боледуване

Напиши отговор
  • Re: Боледуване
    от Penka Petrova | 09.07.2018 15:07

Посетете няколко лекари и вижте различни мнения, едва ли някой онлайн ще може да ви диагностицира…
    от Daniel Yordanov | 30.05.2018 19:28

Март месец 10 да кажем започнаха болки в гърдите и гърба между плешките и болки в гърлото пресипна ми гласът . пих фортекал оспексин болките по утихнаха но след седмица пак се усилиха изписаха ми фоксеро 200 лактакер плюс и цетристад на вториа ден от приема на фоксеро имах затруднено дишане незнам дали от антибиотика или от болеста но продалжих да го пия 5 дни. правена ми е снимка всичко е нормално . зет ми е гърлен секрет и там нищо гледаха ме с огледалце в гърлото уж няма опасност. а гърлото продалжава леко да ме боли имам храчки лявата сливица ми е леко подута и болката е предимно в ляво и към лявото ухо тъпа болка в момента пия респивакс. цигарите отказах газирано не пия от какво може да боледувам?
    от Crowded | 01.01.2017 22:43

Аз съм щангист и през зимата на тренирам често,докато лятото всеки ден-сутрин,обед и вечер,според мен зимата е за почивка!Не се претоварвай,тренирам по-малко.Организмът ти се нуждае от почивка.
    от д-р Цончев | 25.12.2016 12:57

Вземете си имуностимуланти. Тренировките би трябвало да подобряват имунитета а не да го ковпрометират.
    от Rory Gallagher | 22.12.2016 15:24

Настинки, гърло, хрема и тн.
    от д-р Цончев | 21.12.2016 20:17

От какво боледувате?
  • Боледуване
    от Rory Gallagher | 19.12.2016 16:28

Здравейте - имам проблем, който се превръща в сериозна пречка, да не говорим колко е неприятен. Опитвам се да спортувам усилиено бодибилдинг (ходя 4 пъти седмично и правя сравнително тежки тренировки, поне за мен), но постоянно се разболявам, пия лекарства, антибиотик дори веднъж и това страшно ми пречи да тренирам. Тази зима трети път вече съм болен. Като се пооправя след седмица, пак почвам тренировки и след някакво време пак съм болен. Излишно е да казвам, че това ме връща много назад в тренировките и целите. Дайте някакви съвети какво да се прави, какво да пия, изобщо, на какво се дължи това? Предполагам, че е свързано с тренировките, защото тялото отделя енергия за възстановяване и пада имунитета, но как да се предотврати това? Пих комплексни витамини за спортуващи, но ми казаха че трябва да се правят паузи с тях.

Напиши отговор