Движение и здраве | Дискомфорт в корема

Напиши отговор
  • Re: Дискомфорт в корема
    от Crowded | 20.07.2016 20:39

Благодаря за успокоението и отделеното време.Просто съм на мнение,че много характерен страдат от апендицит,особено като гледам на като ходих на море,че всеки втори има белег от апендектомия всичко това много ме плаши и постоянно си внушавам,че и аз съм болен..Не знам каква ви е специалността,но бихте ли ме посъветвали как да се предпазя..Благодаря предварително!
    от д-р Цончев | 20.07.2016 14:35

Няма страшно, не го мислете толкова.
    от Crowded | 19.07.2016 20:07

Може би всичко на внушение..преди 3 дена си направих ПКК -всичко е нормално...Страхувам се вече с години от апендицит,без да имам и всеки дискомфорт в корема ме свежда в състояние на страх..
    от д-р Цончев | 17.07.2016 20:00

Към днешна дата как е проблема?
    от milena | 15.07.2016 17:38

Смени режима си на хранене, хапвай по-леки храни.
  • Дискомфорт в корема
    от Crowded | 12.07.2016 22:51

Здравейте,момче съм на 17 години. Преди няколко дни след нормален обяд,се появи тежък дискомфорт в корема..Започна да ме свива,появи се тежест и чувство за недоизхождане..Взех си 2 супени лъжици сода и ми премина..Към вечерта при палпация на корема забелязах,че имам дискомфорт та до ден днешен при натиск над илеоцекалната кост (на доста сантиметри под жлъчката)..Правил съм си рентгенова снимка на корем-апендикса не е на а типично място т.е няма място за притеснение.При натиска се чувства само дискомфорт,но никаква БОЛКА.И пак казвам,че за щастие не в областта на апендикса,а доста над него и пак казвам няма никаква болка,гадене и т.н..Дефекацията е редовна без диария или запек.Моля ви дайте своето професионалнобразование мнение Д-р Цончев.Благодаря предварително

Напиши отговор