Движение и здраве | Проблем с хормоните или липса на важни витамини и минерали?

Напиши отговор
  • Re: Проблем с хормоните или липса на важни витамини и минерали?
    от Ivana | 15.08.2016 12:38

И аз съм на мнение, че само с храната не може да се надави всичко. Храната се много здравословно, но винаги, когато си направя изследвания все нещо не е както трябва.
    от Teodora | 11.08.2016 10:40

И аз бях така, направих си изследвания и видях, че имам липса на витамини и минерали в тялото. Опитах се да ям определени храни, които са богати на тези витамини, но нещата не се промениха особено. Накрая реших проблема си, като си взех тези мултивитамини Link ,които помогнаха на тялото ми да се възстанови и да функционира пълноценно. Сега се чувствам доста по-добре.
    от д-р Цончев | 21.02.2016 18:28

Първо се отива на ендокринолог за да се прецени дали изобщо има някакво нарушение и тогава се мисли за хормони, че са между 16 и 20 лв всеки.
    от Petar | 20.02.2016 22:18

Също така, ако се окаже, че имам ниски нива на тестостерон например по какъв начин ще мога да ги стабилизирам до нормалните за моята възраст? Чрез хранителни добавки или как?
  • Проблем с хормоните или липса на важни витамини и минерали?
    от Petar | 20.02.2016 22:15

От доста време насам се чувствам много отпаднал, слаб, без желание за нищо. Отделно съм слаб физически, нямам мускули и съм дебел в краката и корема. Чудя се възможно ли е всичко това да се дължи на ниски нива на някои или някой важни/ен хормон/и или пък на липсата на някои важни минерали и витамини.. Други фактори, които ме карат да мисля така е например не напълно все още мутиралият ми глас, слабото окосмяване и изобщо все неща, които при моите приятели са се развили преди година-две. Пропуснах да спомена, че съм почти на 19 години. Та обмислям да си направя изследвания на хормоните, но нямам никаква идея колко пари струват изследванията и как точно се изследват.. Може ли някой, който си е правил такива изследвания да сподели как точно става самото изследване и какви пари е струвало?

Напиши отговор