Хармония в дома и офиса | Мнения за хладилници Либхер

Напиши отговор
  • Re: Мнения за хладилници Либхер
    от milena | 18.07.2016 12:35

Аз също имам добри впечатления от този модел.
    от Teodora | 16.07.2016 10:36

И аз съм много доволна от тази марка. Вкъщи имаме този модел хладилник Link от половин година. Много е икономичен, храната се запазва дълго свежа в него, цената също е страхотна.
    от Pepi | 13.07.2016 14:10

Аз лично съм много доволна от марката Либхер! Имат много добро пространствено разположение.
    от д-р Цончев | 07.07.2016 17:00

Снайгето ми се разкапа за нула време - уплътнението на вратата даде фира, стойката на вратата за бутилки се счупи, държачите на плотовете са некачествени и тече като чешма...
    от veselin | 06.07.2016 06:43

Ти луд ли си!?......кое ти е изгодното!?...........1300 лева за 280 литров боклук!? ........Аз си купих по ъкъл на майка ми преди 5 години 280 литров с двукамерен Горене ......мнението ми ..........супер боклуци!!!...Само Самсунг изработен в корея,......претендирай за хладилник който работи под плюс 16 градуса ,и пълен от старият тип Фреон!...Самсюто е с 500 лв по ефтино в същият литраж ....Руските Снайге също са хубави. Link Link Link
  • Мнения за хладилници Либхер
    от Nina Bankova | 05.07.2016 11:14

Както се разбира от заглавието, трябват ми мнения за комбинираните хладилници на Либхер. Понеже в момента тече рекламна кампания се запалих по уредите, но ме притеснява, че се правят у нас. Все пак това може да е по-добре от Китай и Тайван, но не съм сигурна. Ако някой е ползвал техен хладилник ще се радвам да сподели мнение - плюсове, минуси, всичко. Разликата в цената също ме озадачава, например този Link и този Link са моделите, които ми харесват, но как са като параметри не мога да се ориентирам. Споделете своя опит с марката и също за сервизното обслужване ако сте ползвали.

Напиши отговор