Хармония в дома и офиса | Здравословно отопление на помещение?

Напиши отговор
  • RE: Здравословно отопление на помещение?
    от Yordan | 28.08.2019 17:15

Инсталирал съм котел с водна риза. Според мен това е най-добрия и здравословен начин да стоплим жилището си. Заедно с екипа ми
  • Re: Здравословно отопление на помещение?
    от petttto | 23.02.2016 12:39

Някоя по-мощна духалка може би [url=LinkLink alt="Link />[/url]
    от Nasseto Kalburov | 15.12.2015 12:11

Oтговор "spaseto": Най-здравословното отопление са си дървата, каквото и да си говорим. Но пък си е хамалогия.
    Това абсолютно не е вярно, нищо здравословно няма в дървата, тровят въздуха безобразно. Много градове са се преборили със смога след като са мотивирали хората да преминат на друг вид отопление, а не на пушещи комини. Инфрачервените радиатори са много добро решение, но доста скъпо.
    от Teodora | 24.11.2015 19:16

И аз май ще ги махам тези климатици, главно заради детето ги бяхме сложили, защото като е само да не студува.
    от Ivana | 21.11.2015 10:29

Аз не съм привърженик на климатиците, преди се отоплявах с климатици в нас и постоянно беше студено. Това беше причината миналата година да си взема конвектори от MOD EDIT: Моля, спазвайте правилата на форума! , сметката ми за ток сега не е много висока и съм доволна, защото е топличко.
    от д-р Цончев | 09.01.2015 15:47

Стига да работи добре...
    от Teodora Popova | 07.01.2015 15:01

А дали подовото отопление е добър вариант?
    от Lidia Todorova | 16.12.2014 18:05

Много зависи от това къде живеем. Аз съм в панелен апартамент и за мен най-доброто отопление е климатика.
    от Vasil Lilov | 13.12.2014 13:52

Мисля, че в този случай, конвекторните рдиатори и печки са най-подходящи.
    от Anna Nikolova | 04.12.2014 13:07

Петко, според мен си в тотална грешка по отношение на панелките. Аз живея в такава, цялата е в изолация, с хубава дограма и всичко и мога да ти кажа, че поради факта, че под моя апартамент не живее никой, в нас няма стопляне. Аз се отоплявам на климатик.
    от Asq Petrova | 26.11.2014 13:03

Живея в къща, на локално парно сме на дърва и палети, просто не мога да си представя да се топля на друго. Преди живях на климатик и печки и мога да кажа, че не бих си го причинила отново.
    от Спас Спиров | 18.11.2014 13:15

Най-здравословното отопление са си дървата, каквото и да си говорим. Но пък си е хамалогия.
    от Kamelia | 04.09.2014 03:57

Рационални предложения :)
    от Петко Петков | 15.04.2014 20:22

Панелките, колкото и псувани да са, държат топло.
    от sara781 | 22.11.2013 19:09

Няма нужда да се вманиачаваме относно отоплението, нито пък е нужно да стоим толкова на топло. Важното е да не сме съвсем на студено и да ценим това, което имаме.
  • Нова система за отопление
    от joro | 17.11.2013 11:44

Клима Помпа - климатична система за отопление и охлаждане -локално парно от един климатик - 3,5 пъти по нисък разход на електроенергия /употребява се мощност необходима на един конвекторен радиатор или вентилаторна печка/ - отопление за цялото жилище чрез един климатик и радиатори за парно - повече комфорт - затопля се цялото жилище Търсете в нета -КЛИМА ПОМПА
    от viakimova | 05.10.2013 14:25

Хмм, интерес въпрос сте задали...Мога да кажа аз какво ползвам - конвекторна печка, върти се, с таймер е, с 3 степени. Според мен е добра, тъй като имам малко дете и съм доволна.
  • Здравословно отопление на помещение?
    от talaz = denken = thehelper | 04.10.2013 21:52

1. Събирам идеи за критерии по избора на нова ел. печка за отопление на стая (напр 3/4 метра). --- Преди време бях останал с впечатлението, че някои отоплителни уледи нагряват и инфраструктурата (пода, мебелите, стените), към която са насочени, а други не я нагряват, а само нагряват въздуха и от тук въпросите са: 2. Кои са по-икономични, при денононщна употреба. 3. Какъв вид би бил на-подходящ, за неподвижен човек, който ще трябва да лежи денонощно в следващите 4 месеца, зарати счупена кост и не може дори да седне?

Напиши отговор