Релакс | Слушането на музика през свободното време

Напиши отговор
  • RE: Слушането на музика през свободното време
    от veselin | 14.02.2020 23:42

С ПОЖЕЛАНИЯ ЗА ПРАЗНИКА!... Link
    от veselin | 29.01.2020 23:52

ДА започнем годината на железният плъх ,...с надежда ,за желязно здраве което пожелавам на всички!..веско Link
    от Елица Иванова | 16.05.2019 15:15

Точно така, Веско!
    от veselin | 11.04.2019 23:02

Истина е...и затова за мен най добрият релакс...е ....гладът за музиката ,..това е най хубавият устрем за живот!....веско Link
  • Re: Слушането на музика през свободното време
    от jerrymaguire | 25.06.2018 14:06

Твърди се, че музиката въздейства на настроението ни. Има моменти, при които мозъкът ни има нужда от тишина. Тогава каквато и чил музика да му се пусне, ще му пречи.
    от Елица Иванова | 25.06.2018 14:03

Само на мен ли музиката не ми действа релаксиращо... :shock: Аз много повече си почивам когато е абсолютна тишина :roll:
    от Penka Petrova | 19.06.2018 15:01

Аз много си почивам, когато слушам класическа музика, особено вечер след натоварен работен ден…
    от venci.m | 01.06.2018 17:31

Link едно поздравче и от мен :)
    от Ivana | 10.06.2017 18:46

Приятна почивка. Страхотен поздрав :)
    от veselin | 27.05.2017 01:11

ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ВЕСЕЛИ ПОЧИВНИ ДНИ ,...С ПЕСЕНТА .......ЗАСТРЕЛЯЙ МЕ С ХУБАВ УНИКЕНД! Link
    от Ivana | 15.05.2017 22:16

Link Поздравче
    от Teodora | 12.05.2017 16:04

И мен музиката много ме отпуска.
    от Nik1 | 12.04.2017 16:02

Слушане на музика в колата по време на задръстванията помага да не пада насторението :)
    от milena | 04.12.2016 18:42

Аз също обожавам да слушам музика. Има много готини релаксиращи песни, които те карат да се отпуснеш.
    от Ivana | 24.11.2015 18:33

И на мен ми се налага да пътувам с автобус до работата и супер много се изнервям, това е причината поради която си купих player. Иначе преди като почнат 30 човека да говорят и ставаше някакъв ужас и това много ме натоварваше, а сега слагам слушалките и забравям, че има други хора. Аз си взех MOD EDIT samsung и нямам оплаквания, както ти казах супер добра работа ми върши и съм много доволна.
  • Слушането на музика през свободното време
    от Teodora | 23.11.2015 11:45

Най-добрият начин за мен да релаксирам е отпускайки се в люлеещия се стол и слушайки музика, но по този начин мога да си почивам само вкъщи. Всеки ден пътувам с автобус за работа в продължение на 40 минути и ми се иска да мога да слушам музика и тогава, за да мога малко или много да се разтоварвам, но телефонът ми е много скапан и не става за тази цел. Затова искам да си взема един МP3 player и да си слушам от него. Някой може ли да ме посъветва откъде да си купя?

Напиши отговор