Секс и здраве | Имам ли повод за притеснение?

Напиши отговор
  • RE: Имам ли повод за притеснение?
    от d-r_nikolov | 06.05.2021 16:39

Здравейте! Бих могъл да Ви прегледам! Д-р Николов - СБАЛ "Йоан Павел", гр. София (до Пета градска болница)
  • Имам ли повод за притеснение?
    от petrovkata123 | 03.05.2021 22:48

Здравейте. След прекарана хламидиална инфекция и проведено лечение в рамките на 1г азитромицин и негативирано изследване, ми се появи натиск в левия тестис. При ДНК + микробиологични изследвания на еякулат и урина всичко беше отрицателно. По направление на моя микробиолог сега март месец приех 14 дни по 2 таблетки доксициклин стада 100мг, последвано от 7 дни азитромицин 1 таблетка дневно 500 мг. Резултатът си е същият. При нов преглед категорично отново се отхвърлиха възпаления на тестиса и ме диагностицираха с "хроничен простатит", има увеличение в простата от 26/29мм до 29/33мм за 3 месеца. Съветват ме да си направя спермограма. Как да постъпя от тук нататък... Една торба антибиотици изпих и пак резултатът си е същият... Как да разбера дали ми има в крайна сметка нещо на тестиса/простатата, като декември пих антибиотик, март също, оплакванията си остават, а сексуален контакт е нямало. Поздрави!

Напиши отговор