Секс и здраве | Черни топчета в спермата!

Напиши отговор
  • RE: Черни топчета в спермата!
    от Forum admin | 07.05.2021 15:34

Уважаеми, д-р Николов, Както вече сте се запознал с правилата на форума, това е платформа, която цели консултиране чрез насока, съвет или просто говорилня и споделяне на опит между потребителите. Това, което виждам да правите е в няколко последователни теми да каните потребителите ни с различни по своето същество проблеми, в своя кабинет до 5-та градска болница. Сигурен съм във Вашите добри намерения, но това, според нашите разбирания, не е правилно. Помагайте с каквото можете тук. Все пак не всеки, който ни чете е от София или дори не в България и ако може да дадете насока, ще сме безкрайно благодарни! Бъдете здрав!
    от d-r_nikolov | 06.05.2021 16:08

Здравейте! Нужен е много обстоен преглед и изследване на спермата. Може да ме потърсите. Д-р Николов - СБАЛ "Йоан Павел", гр. София (до пета градска болница)
    от stovi | 06.04.2021 00:12

Здравей, пиши ми на stovistovi@abv.bg
  • Черни топчета в спермата!
    от JJJ | 05.04.2021 21:20

Здравейте на всички, бих искал да споделя с вас моя проблем ,ако някой е компетентен да ми даде съвет ще съм много благодарен! След секс в спермата ми има черни топчета?? Ако някой е имал същия проблем, моля да сподели! Благодаря!

Напиши отговор