Секс и здраве | Моля помогнете ми опасно ли е ...?

Напиши отговор
  • RE: Моля помогнете ми опасно ли е ...?
    от Мърии | 15.05.2020 00:03

Васил. Във какъв смисъл да завехне до няколко часа?
    от Васил | 14.05.2020 23:37

Ако подейства при теб, момичето да изпие едно и тя, без ама нищо ми няма. Слагай гума, глупак.
    от Васил | 14.05.2020 23:34

Флуконазол 150 мг, Клотримазол крем локално успоредно, ако не завехне до няколко часа отивай на лекар.
    от Мърии | 14.05.2020 17:41

Здравей те искам да попитам появиха ми се чаревни точици на пениса. След полов акт точиците са по кожата на пениса върхо глсвичката това ме плаши
    от Доц. д-р Цончев, дм | 29.04.2020 19:10

Това вероятно е т.т. фурункул, образува се в космените фоликули. Можете да го намажете с браунол и ако е малко - ще се прибере. Ако се разраства ще трябва да го види лекар и да прецени...
    от Liiiion | 25.04.2020 00:02

Здравейте искам да попитам излязло мие едно топче от вътрешната страна на бедрото малко по малко от грахово зарно то е точно малко под бикините какво е и опаснолие
    от Georgito92 | 18.04.2020 18:00

Mного благодаря за съвета и весели празнични дни !!! А по темата Д-р мислите ли че е нещо сериозно или ще отшуми паренето ... ?! Благодаря ви отново !
    от Доц. д-р Цончев, дм | 18.04.2020 17:54

Направете си отвара от лайка - на пакета от аптеката пише как. Охладете я до стайна температура. След баня облейте мястото няколко пъти или го потопете за няколко минути в отварата. Би трябвало да облекчи.
  • Моля помогнете ми опасно ли е ...?
    от Georgito92 | 18.04.2020 16:02

Преди една седмица правих секс с едно момиче но без предпазни средства . И от тогава сякаш ми гори главичката на песниса все едно има парене по главичката на пениса ,при ходене не усещам нищо само при седнало положение или по згънат почва като парене яко . Нямам парене при уриниране,няма нищо видно по тестисите или члена но почнах да се притеснявам,моля дайте ми съвет от какво може да е че и в момента празници и не мога да отида никаде ....

Напиши отговор