Секс и здраве | Кондиломи

Напиши отговор
  • RE: Кондиломи
    от jerrymaguire | 10.04.2020 09:21

Статията е много добре обяснена от професора. По темата - това, което не пропетох в статията е, че при рецидивиращи кондиломи, задължително трябва да се изследват и други полово предавани болести, особено безсимптомните като хламидия и уреаплазма. Те ангажират локалния имунитет и по този начин рецидивират кондиломите.
  • RE: Кондиломи
    от Емче | 08.04.2020 13:30

Link Прочети тази статия
  • Кондиломи
    от Didi | 08.04.2020 00:40

Здравейте, реших да ви разкажа моята история и да ми дадете някакви съвети на тема кондиломи. Преди 3 години бившия ми приятел ми ги придаде по полов път и се наложи да ми правят два пъти обгаряне за да ги махнем. От както ми ги махнаха нямам проблем, но преди някъде около месец бях на преглед и ми казаха, че отново се е появило едно кондиломче. Днес вече разбрах, че от няколко дни и на сегашния ми приятел са му излезнали. Лечението ми беше скъпо и отвратително, няма оттърване от тези малки твари. Та вкайна сметка въпроса ми е дали може да ми препоръчате добър уролог мъж и ако може да ми кажете какво ви предписаха на вас,защото на мен ми изписаха кондилин, но не виждам особено подобрение.

Напиши отговор