Секс и здраве | Секс след цикъл

Напиши отговор
  • RE: Секс след цикъл
    от jerrymaguire | 05.04.2020 11:29

Няма такава опция. Помнете къде сте поствала. Относно темата - ако е имало възбуда без физическа стимулация преди секса, според мен може и от нея да е това прокапване. Другият вариант е да се дължи на полово предавани хламидия или уреаплазма уреалктикум, чиито симптоми са същите - прокапване в началото на ерекцията. Ако са минали два дни от мензиса, шансът от бременност е минимален - по-скоро е изключение. Бременност може да настъпи при еякулация на цялото количество сперма по време на овулацията на жената. Останалите случаи са по-скоро изключения от правилото и статистически са малко вероятни, но не и невъзможни. Хапчетата за контрацепция в първите часове е хубаво за се пият тогава, когаго е налице еякулация по време на овулация. Тези хапчета са хормони, които могат да разбутат баланса и редовността на цикъла. С тях трябва да се подхожда с нужното уважение и да се приемат тогава, когато наистина има основания. За да сте спокойни използвайте презерватив.
  • RE: Секс след цикъл
    от Iskra Hristova | 04.04.2020 02:03

Понеже съм нова как мога да видя коментарите на поста си?
  • Секс след цикъл
    от Iskra Hristova | 04.04.2020 01:56

Здравейте,може ли да ви попитам един въпрос?Понеже преди 2 дена ми свърши и решихме с моя приятел да правим секс обаче в началото още имаше някаква течност,аз не мисля че беше сперма,защото беше по течно,като след това продължихме и си свърши нормално?Въпроса ми е каква е тази течност първоначалната?Трябва ли да се притеснявам за нещо? И какви хапчета да пия?Ще съм ви много благодарна ако можете да ми помогнете!

Напиши отговор