Секс и здраве | Притеснявам се

Напиши отговор
  • RE: Притеснявам се
    от Ivelina | 30.03.2020 19:14

Много се надявам, да ми отговори и някое медицинско лице, за което благодаря предварително .
    от Ivelina | 30.03.2020 19:13

Благодаря за коментарите, но притеснението ще си остане , докато не ми дойде цикълът, до който има още 19 дни ...
    от jerrymaguire | 26.03.2020 08:46

Според мен можете да сте спокойна. Забременяване става основно по време на овулация и след еякулация надълбоко във влагалището. При вашите условия шансът е нула.
    от Ivelina | 25.03.2020 22:35

Той казва че е сигурен че не е попаднало нищо в мен и че се е изхлузил много малко но аз се притеснявам все пак
    от Ivelina | 25.03.2020 22:34

С презерватив ли сте бил?
    от Милан | 25.03.2020 14:58

Не мем ми се случи един път така че не бях сигурен.но може би беше и в нея останало та тичах.до една аптека за хапче,,,
    от Милан | 25.03.2020 14:50

Ми малка е вероятността,но защо не го питаш дали е усетил нещо да е излязло от презерватива течност?
  • Притеснявам се
    от Ivelina | 24.03.2020 03:51

Здравейте от кратко време водя полов живот , и се притеснявам понеже вчера правихме секс с приятеля ми с презерватив , но беше последния ден от менструацията ми или така поне се води, защото имаше още няколко капчици кръв останали , но притеснението ми е че той свърши в мен тоест в презерватива и се извади и той се беше изхлузил малко защото количеството от изтеклата спрерма беше се свлякла малко надолу като в торбича , а гумичката на презерватива не беше точно до края на пениса му , но се притеснявам има ли шанс да забременея

Напиши отговор