Секс и здраве | Какви са тези неща ?

Напиши отговор
  • RE: Какви са тези неща ?
    от Николай | 24.03.2020 23:27

бялагодаря ти за съвета ще го пробвам !
    от Zdravko | 24.03.2020 15:02

Здравей приятел Имах ,абсолютно същите симптоми ,но доста по-малко изразени . Това при мен беше дерамтит. При мен се получи от често миене със сапун . При мен се получи и при рацете ,тях също ги мия много често . Дерматит може да се получи и от 100 други неща . Важно е да ти се постави правилна диагноза ,защото при мен се забави доста . Ще ти дам съвети които ще ти помогнат ,без да ти навредят . Изсушаването на кожата блгоприятства за дерматита . Никащъв сапун . Кати си миеш пениса ,само с вода и то хладка . Много е мажно хладка ,защото топлата изсушава кожата . Задължително си вземи ;интимен душ-гел ,на някоя жоляма фирма . Това беше прш мен . Но тъй като при мен беше вече хронифицирало ми предписаха и дме мазила ,на кортикостеройдна основа . За тях вече трябва да си говориш с доктора . Имай предвид ,че трябва хубава хигиена . Търкането ,презарвативите , дори секса може да провокират дерматита . .желя ти успех
    от Николай | 15.03.2020 21:28

нещо линка не работи качвам тук : Link
    от Николай | 15.03.2020 21:06

Link
    от Николай | 15.03.2020 21:06

Здравейте д-р Цончев много ще съм ви благодарен за менение по този моя казус . Както ми беше препоръчано от дерматолога мазах с Zalain 2% 20g и пих хапчета флукорик 1 седмица . Всичко мина и нямах проблеми отидох пак на дерматолог и той каза че нещата изглеждат добре . Аз все още усещах се едно члена ми е като протрит и предполагах че е нещо като алергична реакция от мазането . Нямах видими гъбички вече и тн . Вчера правих секс и на сутринта члена ми пак изглеждаше мн зле кожата протрита и тн . Като цяло кожата по пениса ми се люпи вече супер много даже и по самата основа на места не само по кожата под главичката . От най-малкото исушаване и става белене .. Прикачвам снимка . Много ще съм ви благодарен за мнение . Link
    от Доц. д-р Цончев, дм | 07.03.2020 18:54

Възможно е и от това да е... често човек като започне с нов партньор и се получават такива неща. Доколкото съм наясно обикновено е временен ефект.
    от Николай | 07.03.2020 18:49

Благодаря ви за отговора д-р Цончев ! Ами аз не ползвам сапун , отскоро правя секс с едно момиче може и от това да е . Ходих на кожен и ми изписа Zalain 2% 20g и хапчета флукорик .
    от Доц. д-р Цончев, дм | 07.03.2020 18:45

Товав вероятно е получено в резултат на някой от сапуните които използвате. Добре е да го види дерматолог за да каже с какво да го мажете и какво да използвате
    от Николай | 04.03.2020 20:21

линковете със снимките нещо не работят горе : качвам ги пак тук: Link Link
  • Какви са тези неща ?
    от Николай | 04.03.2020 20:19

Здравейте ще се радвам да ми дадете мнение какво е това . Кожата се люпи , не сърби но го чувствам като охлузено . Прикачвам 2 снимки .Също ми е интересно това дали може да се разпострани по други части на тялото ако не го излекувам както трябва ? Благодаря много ! Link Link

Напиши отговор