Секс и здраве | Здрави кондоми презервативи за анал3н секс

Напиши отговор
  • RE: Здрави кондоми презервативи за анал3н секс
    от stota4ka | 14.02.2020 19:45

Нещо не схващам коя колонка е за дебелината? И до колкото намерих най-дебели са между 1 и 0.08-09мм, средни са 0.06мм и тънки са дори 0.01мм, а в линка са в инчове и има само дължина, ширина и обиколка, но не вижда дебелина! Ако може да споделите сигурни и дебели, мисля, че е важно и за други хора и за предпазване от хив и полово-предавани болести!
    от stovi | 13.02.2020 20:30

здравей колега, пиши ми на пощата stovistovi@abv.bg
    от д-р Цончев | 13.02.2020 18:32

Потърсете нещо от вида Link където да са описани и характеристики като здравина и издържливост...
  • Здрави кондоми презервативи за анал3н секс
    от stota4ka | 12.02.2020 20:01

Здравейте, последния път при анал3н секс ми се скъса и разбрах едва накрая! Бях се уплашил много, днес на 41 ден си пуснах бърз тест и съм ОК! Писах в един сайт но ми изтриха темата веднага, в мама също се съмнявам майките да пишат! Предвид ужаса от скъсан и стреса през дните, се замислих да слагам само най-здравите и дебели презервативи! В интернет не намирам марка модел за здрави дебели кондоми за анал3н секс, а в аптеките ако ги питам едва ли знаят! Уж най-здравите и дебели били 0.08мм но само това знам! Да кажа, че обичам по-груб секс, дори понякога с ярост и се нуждая от максимално здрав, марката и парите са без значение! Кажете марка модел, аптека, за дебели здрави презервативи! (предназначени ако има специално за анал3н секс!) (Ако е забранено търговски марки може да ги замаскирате някак или ако не ви мързи да ми пишете на лично!)

Напиши отговор