Секс и здраве | Хламидия IgG - съвети

Напиши отговор
  • RE: Хламидия IgG - съвети
    от Monika | 01.02.2020 21:25

Благодаря ВИ,Д-р Цончев
    от Доц. д-р Цончев, дм | 01.02.2020 15:50

Моника - доколкото съм наясно и доколкото имам лабораторен стаж един такъв транспорт не би трябвало да повлияе на резултата от теста.
    от Доц. д-р Цончев, дм | 01.02.2020 15:48

Е... - аз чрез форума не мога да назначавам лечение, нямам право. Трябва все някой от лекарите които се занимават с вас да ви предпише подходящия антибиотик.
    от Monika | 01.02.2020 13:25

Здравейте Д-р Цончев,преди години ми казаха на кръвен тест,че имам хламидия.Ходих на гинеколог и ми взимаха секрет,дадоха ми биологичния материал и ми казаха аз да си го пратя сама в Лабораторията,т.е. от Хасково в София-лаб Геника.Притеснявам се,понеже беше лято и високи температури да са повлияли на изследването?Взетите проби не се ли съхраняват при определени условия?Резултатите от PCR теста беше oотрицателен След време ходих на гинеколог в Пловдив,направи ми микробиология и цитонамазка.При цитонамазката излезе възпаление,но не каза,че имам хламидия или нещо подобно.Не ме е карал да правя други изследвания.Ако е нужно,моля да ме насочите.Благодаря
    от E... | 26.01.2020 00:18

Д-р Цончев в Пловдив къде ли не ходих никой не ми помогна с хламидията да ми препише инджексии за което хламидия да е сензитивна и бъде унищожена ... С приятелката искаме да имаме деца но няма как в това положение по на 25 години
    от Доц. д-р Цончев, дм | 25.01.2020 18:17

Идете с всичките тия изследвания да се консултирате с уролог.
  • Хламидия IgG - съвети
    от E... | 25.01.2020 17:52

Здравейте , имам хронифицирала хламидия.Направих микробиологично изследване на еякулата и ми излезна че имам няколко много лоши бактерии 1S.epidermidis ,2 neissena gorronea,3 candadida non ,4 EEscherichia coli . Като всички антибиотици за лечение на хламидия като азитромицин и доксициклин и ципрофлоксацин бактериите са R- резистентни , освен инджекция които си бия за горнеята цефтриаксон.И дори започна спермата ми да се стича само на пениса без да пръска както преди . Какво да правя ?

Напиши отговор