Секс и здраве | Не разбирам какво е това?

Напиши отговор
  • RE: Не разбирам какво е това?
    от Надя | 18.01.2020 17:27

Ох. Благодаря ви. Направих си още два теста. На последния ме пуснаха да гледам в лабораторията. Пак отрицателен. Уж се успокоих. После почнах да мисля:ами, ако са дефектни, ако да с изтекъл срок на годност. Ако е стара доставка и ме мислят за луда и я използват нея да ми замажат очите?Но вече не мога да ходя да питам. И без това станах за смях там. И направиха неща, които не трябва да правят. Да допускат външни лица в работата стая.
    от Mona23 | 17.01.2020 19:49

Ако имаш съмнения направи повторен тест в друга клиника. Като човек навъртал се покрай лаборатории мога да кажа, че цените на изследванията са достатъчни, че да не се налага да си играят с човешкото здраве - пестене на материяли е абсолютно изключено! Така като гледам сама си го правиш притеснението. :)
    от Надя | 07.01.2020 11:19

Моля ви, няма ли кой да ми каже някакво мнение или предположение?
  • Не разбирам какво е това?
    от Надя | 06.01.2020 09:28

Да попитам и тук. Дано някой ми помогне. Здравейте! Скоро си направих всички изследвания за ппб. хив, хепатити , сифилис. По начало съм хипохондричка и имам много такива състояния, в които изпадам до крайности, че съм сигурна, че имам дадено заболяване. От 12 години, всеки месец имам вагинални гъбички и течения. Имам и миома, зародила се в този период. Гледал ме е гинеколог-онколог. Отхвърлил е рак да имам. Другите оплаквания за него са нормални. Обилен цикъл, продължителен. Нисъл хемоглобин. Някакви лезии и налепи по езика. Все си мисля, че имам спин. Имам ли основание. Нямам и не съм имала други оплаквания. Не боледувам често. Но всичко, което изчетох за симптоми при жените, и как на някой хора не им се проявява до 25 години, не знам какво да мисля. Непрекъснато си гледам в устата. Измислям си и други диагнози и все с това ги свързвам. Дали наистина извършват анализите в лабораториите, дали не спестяват от тези реактиви ли са, какво са. Сложиха ми печати, подписи на документа.

Напиши отговор