Секс и здраве | Анален секс и клизма

Напиши отговор
  • RE: Анален секс и клизма
    от Mona23 | 17.01.2020 19:43

Мила, интимния душ е напълно достатъчен според мен, има и "анални душове". Дори такъв за многократно ползване с топла вода е достатъчно. Друго, за което се сещам е евентуално при самия акт ако има нужда от лубрикант за анален секс или нещо за обезболяване. С мъжа ми сме големи фенове на секс играчки и такива неща и си пазаруваме от тук Link , ако нещо не разбираме винаги им звъним и ги питаме. Успех ти пожелавам :)
  • Анален секс и клизма
    от mizzle | 03.01.2020 01:51

Здравейте! С партньора ми искаме да опитаме. Аз се притеснявам да не стане някой гаф, а и искам да съм спокойна, че изживяването ще е приятно. Наясно съм, че понякога се случва спонтанно и че няма как да виси човек в банята постоянно. Моля за съвет и препоръки как да подходя с прочистването. Мисля да си купя балонче(иригатор) от 400-500 мл. и мелилакс? Това достатъчно ли е и какъв разтвор да използвам? Подходящи ли са душовете за вагинални промивки да се използват и за ,,задни” такива? Приемам всякакви съвети и препоръки за максимална чистота(без истинска клизма). Колко време преди акта се прави? Благодаря!

Напиши отговор