Секс и здраве | Парене, сърбеж в основата на пениса

Напиши отговор
  • RE: Парене, сърбеж в основата на пениса
    от Alone | 21.02.2020 13:15

Здравейте, благодаря за отговорите. Сега се сещам, че и аз пих антибиотик преди да се появи това. Може би има някаква вероятност да са свързани нещата... Много често ми се появява сърбеж в слабините, който много съм изследвал по доктори и най-вероятно е някакъв дерматит. Контактен или алергичен. Когато се появи аз го третирам с кловейт, разбъркан в липобаза и веднага минава. Забелязвал съм, че ако спазвам определена диета не се появява и затова смятам, че е алергичен. Въпрос... възможно ли е да е свързано с употребата на алкохол? Не пия много, но забелязвам, че ако пия по една ракия всяка вечер и най-вече ако вечврям обилно късно вечер - след седмица, две - започва а се проявява. Ако спазвам диета - май не се проявява. Дали не е свързан с това и какво трябва да се направи... какви изследвания? Защото от години съм така вече... свиква се, но... Предварително благодаря.
    от Доц. д-р Цончев, дм | 26.12.2019 17:45

Най-вероятно е гъична инфекция, трябва да ви види личния лекар и да ви изпише лекарство.
    от Иванов | 24.12.2019 05:11

Здравейте по тази тема искам и аз да попитам нещо след употребата на антибиотици се появи обрив по главичката на пениса какво да правя
    от Bobi | 19.12.2019 23:04

В тази област на зачервеното може малко да скъсите окосмяването / но не и бръснене/ и с крем за раздразнена кожа / Бочко , здраве/да третирате участъка. На мен ми прилича на раздразнена кожа, но медицинските лица ще си кажат мнението.
    от Alone | 19.12.2019 09:34

Link Link Link Здравейте, Успях да кача снимки. Макар и да не се вижда много (макар, че май има малко зачервено) - точно в тази област при допир се усеща парене, все едно е ужулено (усещането е същото). От другата страна няма такива усещания... Предварително благодаря!
    от Alone | 18.12.2019 13:16

Благодаря за отговорите. Ще се опитам по-късно днес да кача снимка. А засега ще опитам с Бочко.
    от stovi | 18.12.2019 11:43

Снимка можеш да прикачиш в сайтовете а тук да сложиш само линка
    от Доц. д-р Цончев, дм | 17.12.2019 22:30

Пробвайте с крем Бочко.
    от Alone | 17.12.2019 07:58

Малко избързах с публикуването, затова дописвам в ново съобщение. Направих и снимка, но не знам, как да я прикача - май не може. Мисля, че е леко зачервено, но не съм убеден. На снимката има някакво зачервено петно, но е много слабо... Само от едната страна е - точно където пениса се съединява с тялото - в сгъвката, както и леко по пениса (пак в основата). Но чувството е точно все едно е подсечено... или като ожулено. Какво безобидно лечение да приложа? Някакво кремче? Предварително благодаря за отговорите!
  • Парене, сърбеж в основата на пениса
    от Alone | 17.12.2019 07:50

Здравейте, Появи се някакви парене, не точно сърбеж, но повишена чувствителност в основата на пениса... Чувството е, все едно е подсечено, когато го докосвам...

Напиши отговор