Секс и здраве | Фимоза, късо гемче, обрязване

Напиши отговор
  • RE: Фимоза, късо гемче, обрязване
    от Bobi | 13.05.2020 16:10

Аз съм доволен от Д-р Атанасов. Пиши ми на bobi_kar@mail.bg ако ти трябва повече инфо.
    от Vlad | 26.02.2020 11:45

Здравейте, 24.02.2020 имах час за операция,обрязване имам фимоза трудно заголване на главичката , от страх не посмях да се подложа на това страхат ми беше упойката която е месна,локална когато видях по какв начин щеме оперира станах и казах не се отказвам ,а и доктора не ми вдъхна никакво доверие моля за съвет или препоръка към някоя клиника и някой ако знае как стоят нещата с упойката и каде се поставя и боли ли благодаря
    от stovi | 22.02.2020 18:40

Здравей пиши ми на stovistovi@abv.bg
    от Димата | 22.02.2020 01:56

Здравейте, може ли някой да ми каже колко време стои този оток , на 18 02 си направих операция , диагноза фимоза , целия ми член е подут , главата зачервена и подута , колко време протича това въстановяване ,
    от Bobi | 19.12.2019 22:58

Има лек дискомфорт, болка, ако случайно има е много лека и тя е може би час два след, като премине ефекта на упойката. Иди и се прегледай може да не се налага обрязване, а само да коригират гемчето. Аз се обрязах и отока беше минимален няколко дни. Прибрах се още същия ден в къщи на следващия ден даже отидох на работа. Не е страшно не боли, пълното възстановяване е около месец, може и по малко. Голяма разлика между процедура със скалпел и лазер не съм забелязал при мен беше със скалпел при един приятел беше с лазер почти еднакво време за възстановяване имахме. Аз го отлагах прегледа като теб дълго време, после ме беше яд защо толкова време съм се бавил. Успех .
    от Доц. д-р Цончев, дм | 30.11.2019 17:20

За един ден става, няма кръв не се притеснявайте, ами отивайте да ви решат проблема.
    от Snow | 26.11.2019 16:30

Продължение: Има ли много кръв след операцията със скалпел и лазер? Има ли опасност да ме осакатят и да не мога да имам ерекция повече? Ще мога ли да ходя на университет на следващия и следващите дни? И последно - наистина ли пениса изглежда ужасно гнусно един месец, както казват или е просто леко подут? Предвид колко страшно звучи всичко, изобщо не искам да се обрязвам...
  • Фимоза, късо гемче, обрязване
    от Snow | 26.11.2019 16:27

Здравейте. На 19 години съм, от може и 13-14 знам за този мой проблем. Когато пениса ми е в ерекция не мога да го забеля до долу. До 18 годишна възраст не ходих да се прегледам, защото не исках да казвам на нашите, а откакто станах на 18 просто все го отлагам, защото ме е малко страх предвид какви неща съм чувал за обрязването. Но е време вече да отида и да видя какво става. Аз предполагам, че имам късо гемче, защото когато забелвам усещам дърпане от него, а не от самата кожичка. Което и да е, ще трябва да се обрежа или да мина някаква операция, за да се оправи. Имам доста въпроси, така че, ако някоя добра душа намери време да ми отговори, би било супер. Каква е разликата във възстановяването между обрязването със скалпел и с лазер? След като упойката отмине, болката колко е силна, търпи ли се? След като са ме оперирали мога ли да си отида вкъщи без да оставам в болницата за през нощта, за да не разбира никой че изобщо съм ходил?

Напиши отговор