Секс и здраве | Разчитане на резултати HSV1/2

Напиши отговор
  • RE: Разчитане на резултати HSV1/2
    от Severina88 | 03.12.2019 20:27

Здравейте! Днес ми излязаха резултатите от изследванията,може ли помощ за разчитането PAP за PVCU 1-ва група PAP за CC 2-ра група Бетезда-ограничена от метапластични клетки!!! Има ли нещо притеснително...и да уточна че правим опити за бебе????
    от Ivayla | 21.10.2019 18:06

Много благодаря за информация. За съжаление не мога да го кача, защото не е в мен. Написах дословно резултата от епикризата, беше сред куп други изследвания. Отново благодаря!
    от д-р Цончев | 17.10.2019 07:39

Качете някъде снимка на резултата за да го погледна. Но ако е "неопределен" следва да е по-соро отрицателен.
    от Ivayla | 16.10.2019 18:01

Моля ви за отговор при възможност!
  • Разчитане на резултати HSV1/2
    от Ivayla | 04.10.2019 10:56

Здравейте. Преди месец бях болна, със съмнения за менингит, оказа се, че няма нищо такова и просто съм получила усложнения от прекаран летен вирус. Това се разбра след множество изследвания в болницата, но едни от тях ме озадачиха. Изследвания са: Херпес симплекс 1/2 - HSV 1/2 IgM - неопределен 0.95 Херпес симплекс 1/2 HSV 1/2 IgG - неопределен 1.01 Никога не съм имала симптоматика на нито един от двата вида херпеси, като не отричам възможността като съм била малка да съм имала херпес на устата. Бихте ли ми казали този неопределен резултат дали е притеснителен и какво значи.

Напиши отговор