Секс и здраве | Въпрос

Напиши отговор
  • RE: Въпрос
    от Alexander_stefan | 20.05.2019 20:53

Не е била моята ли?
    от д-р Цончев | 20.05.2019 20:43

Не, както съм казал и по-долу.
    от Alexander_stefan | 19.05.2019 09:50

А като цяло какво мислите за описаните от мен факти? Дали е възможно от пръста да е потекла, толкова кръв, че тази по ръката да е била от мен. Знам, че звучи налудно...:(
    от д-р Цончев | 18.05.2019 20:51

По-скоро не.
    от Alexander_stefan | 17.05.2019 19:04

А ако кръвта не е била засъхнала, съществува ли риск да премине зараза през малката дупка на пръста?
    от Мария | 16.05.2019 15:33

Невъзможно е да се получи инфектиране по този начин.
    от Елица Иванова | 16.05.2019 15:18

Според мен няма за какво да се притесняваш, но нека се изкаже и някой по-компетентен.
  • Въпрос
    от Alexander_stefan | 15.05.2019 18:28

дравейте! Преди 3 дни посетих Център на Кабкис и си направих бърз тест, профилактично. Отрицателен резултат. Лекарката ми прободе безимениа пръст след което ми сложи памуче. Аз започнах да притискам пръста към дланта си и не съм наблюдавал, когато е спряло да кърви. Половин час след напускане на кабинета обаче като си погледнах дланта имаше засъхнала кръв. Съвпадаше общо взето с мястото където се е допирало памучето или евентуално пръста. Но, не беше една капка, а повече. Черно тъмнокафяво вещество, трудно измивно. Дали е възможно да е било кръв от пръста, дали съм докоснал повърхност/напримен вратата на кабинета/ с чужда кръв и възможно ли е да е станало пренасяне през новата дупка на беззимения пръст. Благодаря ви!

Напиши отговор