Секс и здраве | Гнойна пъпка на члена

Напиши отговор
  • RE: Гнойна пъпка на члена
    от Ivan | 16.05.2019 19:47

След като написах поста прочетох в интернет, че трябва да се използва антисептично лекарство, а крем Здраве се оказа точно това. Използвах леката формула и започнах да мажа 3 пъти на ден, наскоро се намазах за четвърти път и изглежда малко по-добре. Очаквам скоро да мине, ако има някакви промени ще пиша, ако не отговоря значи не съм имал проблем. Пиша това, за да може някой, някога, ако има нужда от съвет да го види на български, тъй като аз търсих и намерих решението в английски сайт и ми отне време да преведа всички медицински термини.
  • RE: Гнойна пъпка на члена
    от Елица Иванова | 16.05.2019 15:22

Най-вероятно е нещо незначително, но за твое успокоение отиди при някой дерматолог, за да го види.
  • Гнойна пъпка на члена
    от Ivan | 15.05.2019 15:28

За това става въпрос - Link Никога не съм имал подобен проблем. Не водя полов живот, къпя се редовно и спазвам хигиена. Това се появи преди няколко дни, стиснах пъпката и промих с малко алкохол, но не се изстиска напълно и сега стана това. В интернет пише да не го пипам. Не сърби, не боли, на допир е меко и сякаш ако натисна повече ще се пръсне. Нямам проблеми с ерекцията. Опасно ли е? Ще мине ли само? Да откачам ли?

Напиши отговор