Секс и здраве | Не заздравява!

Напиши отговор
  • RE: Не заздравява!
    от Mecho | 12.11.2018 13:30

Как мина прегледа?
    от Mecho | 08.11.2018 22:43

Под ремонт имам предвид именно повторна операция. Само лекар може да каже дали има нужда
    от Dalepapi | 08.11.2018 17:24

Утре отивам да ме видят, а под ремонтирам какво имаш предвид? Дали е възможно да се размина от повторна операция
    от Mecho | 08.11.2018 12:27

Вместо да се тръшкаш се вземи в ръце и иди да се ремонтираш. Мен навремето като ме обрязваха направо си ме бяха осакатили, не можех да си го ползвам. Ама вместо да се самосъжалявам, се взех в ръце и се ремонтирах при лекар и вече сума ти години съм с работещ и добре изглеждащ обрязан пенис. Затова ти казвам - стига се занимава да правиш 100 теми и да се жалваш а вземи направи нещо по въпроса
    от Dalepapi | 08.11.2018 12:02

Аз съм уникален късметлия просто. Шансът да се провали нещо при тази операция е минимален, и при мен се случи. Срам ме е приятелка да си хвана с толкова много момичета поддържам контакт, а аз просто не искам, защото ме е срам...
    от Mecho | 07.11.2018 20:32

Ами или обясняваш зле или аз съм тъп или положението е кофти. Абсолютно те съветвам да се консултираш с лекар, различен от този който те е оперирал. Той ще ти каже най-добре.
    от Dalepapi | 05.11.2018 13:31

Зад главичката нали все пак има кожа,самата главичка е оголена при ерекция, но когато дърпам назад трудно се опъва
    от Mecho | 05.11.2018 12:31

Каква кожа не се издърпва?
    от Dalepapi | 05.11.2018 01:13

То не е точно в белега проблема, а в долната част като натисна леко и се усеща болка точно там, където е рязано. Освен това от конците кожата остана насъбрана на някои места и това не ми се вярва да се изравни с времето... А когато е в ерекция кожата не се издърпва толкова лесно, колкото в отпуснато състояние... Ако може някой, който разбира, да даде скайп или друга социална мрежа да питам, че след ъпдейта на сайта нямам лични съобщения, благодаря предварително
    от Mecho | 03.11.2018 19:13

Така без снимка е много трудно да ти кажем наистина. Мога като съвет да ти дам, да минеш през някой друг лекар на преглед за оценка, ако имаш съмнения че твоят лекар те мотае
    от Bobi | 02.11.2018 23:23

Спокойно белега ще се изглади с времето !
    от Dalepapi | 01.11.2018 03:21

Някой може ли да даде мнение по проблема, че по цял ден само това ми е в главата...
    от Dalepapi | 27.10.2018 13:15

Ами не съм извършвал никакви механични въздействия поне месец и половина. Сега какво следва какво да направя? Ако трябва повторна операция ще се срина
    от Mecho | 27.10.2018 12:08

Здравей приятел, попринцип не съм медицинско лице, но имам известен опит с обрязването (аз съм обрязан, синовете ми също). Така без снимка е почти невъзможно да кажа аз или някой съфорумник мнение, но поне по това което описваш не ми звучи добре. За 3 месеца би трябвало всичко вече да си е зарастнало като хората. Възможно е ако първите седмици след операцията си "извършвал разни неща" от там да е станал проблем.
  • Не заздравява!
    от Dalepapi | 26.10.2018 22:54

Преди около 3 месеца ми направиха обрязване и имам чувство, че раната не заздравява както трябва. Там, където са били конците, кожата е събрана все едно има брадавици, не е равна, при ерекция и силно опъване в долната част се усеща лека болка и самата кожа трудно се опъва до долу. Бях до лекаря каза ми че с времето ще се оправи но това от месец и половина си стои и така не е мръднало. Дайте съвет, побърквам се постоянно го мисля ????

Напиши отговор