Секс и здраве | Доказано добри добавки за по-добра потентност и ерекция!

Напиши отговор
  • RE: Доказано добри добавки за по-добра потентност и ерекция!
    от Станимира | 02.11.2018 15:26

С доказано действие мога да дам мнение за таблетките ErectON Мъжът ми ги пие от известно време и е супер потентен и секса е много по-продължителен от преди :) Взима ги от тук https://www.sexshop.bg/naturalni-tabletki-za-po-silna-erekciya-erecton.html
    от capry | 27.10.2018 09:07

Благодаря Аntol_Go Да,разбирам..Аз съм на 44г, при мен също има проблем.Ще пробвам,като го купя..
    от Antol Go | 26.10.2018 14:13

За нищо, само споделих полезен опит.
    от ivanini | 26.10.2018 13:49

Antol Go благодаря много!
    от Antol Go | 25.10.2018 15:40

Dо capry : Аз съм доволен, не ми е удобно да пиша какво точно се получава, но определено качеството на ерекцията ми се подобри и количеството на спермата също се увеличи .Дали лекува напълно ЕД, не зная, по-скоро не .Когато поръчвах за първи път и аз попитах, но ми отговориха простичко, че ще остана доволен.По мои наблюдения действа докато се приема, спреш ли държи до 10тина дни, това е при мен .Пробвал съм по капсула през ден-два също върши работа.Аз съм на 48 г. все пак и си имам един простатит, който ме тормози от 26 годишен.Успех желая и на теб .
    от Antol Go | 25.10.2018 15:21

До ivanini: Здравейте, сега видях,че има въпроси към мен .Вигриксът работи с натрупване пие се 20 дни по 2 капсули една сутрин и втората вечер .При мен ефект имаше още на втория ден за нежелани реакции не мога да кажа нищо просто такива нямаше при мен.Успех желая .
    от ivanini | 17.10.2018 14:41

Antol Go благодаря за включването ти в темата. Вигрикс Турбо по каква схема си го пил, и някакви странични ефекти имаше ли?
    от ivanini | 17.10.2018 14:39

Здравейте! Извинявайте за късното включване, но явно след промяната на сайта не се получават известия при отговори в темите, където има участие. capry, не съм пробвал тези неща, които ти си пил, последно ми препоръчаха Тентекс Роял и Ашваганда - като и двата продукта са на Хималая.Тентекс Роял се пие по 2 таблетки вечер, 1 час преди лягане, а Ашваганда - сутрин и вечер по една капсула, преди хранене. За Вигрикс Турбо съм чувал, но не съм го пробвал, като чета виждам, че трябва да се пие известен период от време - поне 20 дни, после почивка.Не знам обаче може ли да се пие непосредствено преди секс и може ли да има ефекта на афродизиак...
    от capry | 11.10.2018 23:14

Здравей,Antol Go..Много ме заинтригува твоят пост за VigRIX Turbo..Прочетох за него от линка,който си дал,много хубава комбинация съдържа особено - L Arginine + Гинко Билобата,,Трибестана,,Вит група Б..и ще стигне за месец..Ще го купя и пробвам..Напиши,понеже си писал,че си го пил, оправя ли Проблема с Ерекцията,. в смисъл,получава ли се Пълноценна ,по- яка ерекция..при мен това е проблема ( ненапълно и не задържаща ерекция)..
    от capry | 11.10.2018 22:51

Здравей Ivanini,да интересна е темата,аз също се интересувам от тези неща..понеже имам проблем с ерекцията за момента..и четох доста,материали по темата,,,досега пробвах 2 неща - едното е "желето" Kamagra, индийско, което съдържа силденалфил,мисля,че беше същата активната съставка и на Виаграта,ако не се лъжа..Върши работа, след около 30 мин,..и другото,което купих е VIP -сироп ,на Българска фирма, съдържа цял "букет" от билки - мн неща ,плюс мед,канела и него го взех,защото имаше адски мн "положителни коментари" писани,но намен специално не ми помогна..цената му е около 10,,12 лв,зависи от къде се купува..Това съм пробвал в рамките на Септември месец:)..сега ,ще чета за други "Предложения" от тук за Опит,,
    от Antol Go | 03.10.2018 12:34

Вигрикс турбо, пробвал съм и съм доволен,не е рекалама. Прилагам линк към доставчика: http://www.complete-pharma.bg/index.php?route=product/product&product_id=71
  • Доказано добри добавки за по-добра потентност и ерекция!
    от ivanini | 02.10.2018 10:30

Здравейте! С тази тема бих искал да инициирам полезна дискусия за хранителните добавки, които НАИСТИНА помагат при проблеми с потентността, либидото и ерекцията.Въз основа на опита , ще се радвам всеки, който е приемал в един момент от живота си подобни продукти да сподели мнението си, даде препоръка, съвет. По този начин се надявам, че ще бъдем максимално полезни на всеки, който реши да приема подобни продукти, да се ориентира максимално добре в огромното разнообразие в този сегмент на пазара на хранителни добавки. Предварително благодаря!

Напиши отговор