Секс и здраве | Болка в левия тестис и стомаха

Напиши отговор
  • RE: Болка в левия тестис и стомаха
    от Мариян Етов | 02.12.2019 18:20

Здравейте . От няколко дни съм болен настинка или грип не съм сигурен от мокри крака по цял ден .Започна да ме боли левия тестис нямам деформации или някакви други симптоми трябва ли да се притеснявам
  • RE: Болка в левия тестис и стомаха
    от Aysun | 06.10.2018 00:16

Здравейте преди няколко седмици ме хвана лявата част на кръста и оттогава сякаш имам тъпа болка в левия тестис не е непоносима обаче усещам някакъв дискомфорт от какво може да е
  • Re: Болка в левия тестис и стомаха
    от жоро | 22.04.2014 00:00

здравейте, Преди около 3 години ми откриха хламидия. Лекувах я няколко пъти. Пих няколко антибиотика в продължение на близо година, за съжаление не мога да си спомня кои, трябва да се поровя. От тогава на 6 месеца си правя тестове. В началото нямах оплаквания, дори нямах оплаквания, когато ми откриха хламидията(от приятелката ми разбрах , че имам). Проблема започна преди около 6 месеца, на теста от септември 2013(кръвен тест), стойноста беше гранична. Доктора ми ме посъветва да не пия нищо за момента. Не ми стана ясно защо, но не се противих. Горе-долу по това време започнах да усещам болка в лявата, долна част на корема. Обикновено след натоварване, тъпа моментна болка. Януари тази година реших все пак да отида на лекар. Нищо конкретно не откриха, останах без диагноза, не беше нещо плашещо и оставих нещата така. От един месец обаче, болката започна да се засилва и стана ирадираща от долната лява част на стомаха до левия тестис. Не е силна, и е на моменти. Основно вечер. От тогава съм посетил няколко лекари, уролози и хирург и до момента знам само , че не е херния, не е от стомаха , най-вероятно е усложнение от хламидията(последния тест за хламидия беше положителен). Пих 1 седмица Клиндамицин (в антибиограмата която правих изолираха нещо, реагиращо на клиндамицин) - това не помогна. От 10 дни пия Доксициклин, само че вместо да се подобрявам, то започна да ме боли и от ляво. Не знам какво да направя, и при кого да отида. На 30 години съм, и реално нямам смущаващи оплаквания и имам чуството, че поради това все ми изписват някакъв антибиотик и да си ходя. А проблема си остава, а започва и да ескалира. Благодаря ви.
    от д-р Цончев | 04.02.2014 10:23

На този въпрос отговорих по-горе...
    от Miro | 03.02.2014 23:10

Здравейте искам да помоля някой ако знае да ми помогне ще съм много благодарен.племменика ми е на 17 години и единият му тестис е в корема има ли някакви хапчета или каквото и да е за да се оправи :? Благодаря Предварително
    от kiril | 01.02.2013 12:27

Здравейте! Ходих при личния лекар. Казах му, че ме боли корема ниско вляво, а някой път и надолу към левия тестис. Той ми опипа корема и каза, че ми няма нищо да не се безпокоя- най-вероятно било някаква грешка в храненето. изписа ми "церукал'', ''мeзим форте'' и "спазмалгон" .
    от д-р Цончев | 30.01.2013 16:57

Няма как да отговоря без да гадая....
    от kiril | 30.01.2013 16:51

Няма връзка с храненето- така е. Днес пак ме заболя има и някакво къркорене и като че ли корема ме боли по-често от тестиса. Според вас от какво може да е :( до края на седмицата ще намеря време да ида на лекар и ще пиша пак . Поздрави и благодаря за мненията!
    от д-р Цончев | 29.01.2013 18:12

Вероятно няман връзка двете, но е добре, че всичко е наред.
    от kiril | 28.01.2013 14:01

Благодаря ви за мненията! относно топчетата те бяха две, но успях да ги изстискам и вече ги няма. помислих си ,че може от самото стискане нещо да съм направи.в момента имам доста други ангажименти, но ако продължава болката ще намеря време и ще отида на лекар. Сетих се и за още нещо, което да споделя с вас.обикновено обичам да ям късно вечер и след това лягам. снощи пробвах след ядене да не си лягам веднага, мина може би поне час и след това легнах. сутринта като станах нямах никаква болка.Ще продължа така да видя дали ще има ефект.
    от д-р Цончев | 27.01.2013 19:04

Ако болката зачести или се засили ще трябва да посетите лекар. Малко вероятно е от
    Oтговор: мастно топче на тестиса, за
    особено ако вече го няма.
    от vasil | 26.01.2013 22:22

този случай не е за форума. Болката най-вероятно не идва от самия тестис, а се предва по нервен път от някой коремен орган. Върви поне при Gp-то си да те прегледа и да види да не е херния или пък да ти даде съвет.
    от kiril | 26.01.2013 18:22

Не докторе, други промени като подуване или зачервяване не забелязвам. усещам само от време на време лека болка (някой път дори при ерекция), като сутрин е малко по-силна. Преди време си стисках едно мастно топче на тестиса, за което питах тук във форума (оказа се, че били нормални такива малки топченца), дали пък няма връзка и то нещо с болката
    от д-р Цончев | 26.01.2013 17:02

От тестиса болката може да ирадиира в такава посока. Някакви други промеви няма ли - подуване, зачервяване?
  • Болка в левия тестис и стомаха
    от kiril | 26.01.2013 03:36

Здравейте! от известно време имам един проблем, който започна много да ме притеснява. Знам че трябва да отида на лекар, но в момента не мога (ще отида следващия месец), затова разчитам на вас. имам болка в левия тестис. Започна да ме боли и стомаха. Има ли нещо общо едното с друго? Болката е около пъпа, или по-точно ниско вляво- не мога да определя с точност. боли все едно мускулна треска.Болката я усещам предимно като съм легнал, когато е изпънато тялото.Болката в тестиса също е лека, дискомфортна. не мога да преценя откъде точно идва, усещам я в тестиса, но като че ли е някак си навътре към свивката на крака.

Напиши отговор