Секс и здраве | Уголемяване на пениса

Напиши отговор
  • RE: Уголемяване на пениса
    от jokermaycry | 14.04.2020 22:17

Здравейте, не знам дали хапчетата помагат, но може би единственото, което помага е операцията. Резултатът е от 1 до 3 см и струва около 5000 хил.лв. Но искам да попитам след прерязване. А сухожилието в оснивята на пениса и удължаванвто дали петниса започва да "ходи"? Каква ще е ползата дори от 3см ако пениса ти не е стабилен по време на секс...
    от Петър Петров | 18.03.2020 00:41

Няма магическо хапче или уред, който да го уголеми. Мисля, че има оперативно решение за уголемяване, но и там има някакви лимити 2-3 см. или нещо подобно ми се върти в главата. Положението не е като при дамите, където може да се уголемяват гърдите до безкрай :)
    от Милан | 11.03.2020 23:48

Моят е 12 см еректирал но само 5-6спокойно и много бързо свършвам първият път за около 5 мин и немога да спра ако не го извадя а тя иска да продължаваме неспирно☺️☺️...после втория път е по бавно но и по трудно го вдигам бързо трябва ми почивка и след това ,
    от Марияна | 05.11.2019 16:47

Преди няколко месеца, приятелят ми уж на майтап си беше взел едни хапчета за уголемяване на пениса, в началото не вярвах, че наистина ще успее да си го уголеми, но след месец и половина, разликата беше видима. Естествено, че и усещането беше друго. Сега е супер доволен, както и аз от постигнатия резултат, ако искаш и ти може да пробваш, мисля че ги беше купил от тука Link Нищо не ти коства да пробваш, пък дано останеш и ти доволен
  • Re: Уголемяване на пениса
    от Aleksandra | 24.01.2014 15:59

Само моля те не се занимавай с някакви помпи,вакуми и ужасии :shock: Аз да ви кажа ,че по-важна е дебелината,отколкото дължината . ;)
    от todu | 10.01.2014 14:11

Правилната комбинация между любовната игра и стимулацията, може да накара жената да приеме малкия пенис за голям. Средната големина на еректиралия пенис е около 15 сантиметра на дължина. Вероятно голяма част от мъжете попадащи под средното ниво в статистиката, имат притеснения относно размера и своето сексуално представяне. Истина е, че размерът е от значение и по-големият има своите предимства, но по-важна е неговата дебелина, отколкото дължината му. В допълнение не много жени се радват на прекалено надарените мъже. Тук може да научите няколко начина как да използвате любовната игра в комбинация с правилно проникване така, че дори и с малък пенис да накарате жената до вас да изпитва огромна наслада [url=LinkСекс Пози За Мъже С Малък Пенис[/url]
    от Мария | 09.01.2014 22:54

Oтговор: hitrata_svraka
    Честно, шапка ти свалям за този отговор. Не е важно колко ти е голям, важното е какво правиш с него. Може да ти е 20 см. , ако го ползваш само за украшение, да се фукаш "Вижте ме какъв ми е", все едно го нямаш. Голяма част от мъжете много се ловите на реклами. А истината е че 90% от нервните окончания, които имат "пръст" в удоволствието на една жена, са разположени до 7 см. от входа на влагалишето. Така че всичко над тези 7 см. си е вече чиста женска лакомия и мъжка гордост.
    от Ibrahim | 07.01.2014 16:16

Колкото и да звучи банално.. основно зависи как го ползваш. Моят също не е голям (14-15см) и аз имам малко коремче и въпреки това смея да кажа, че задоволявам партньорката си предоволно. На тази възраст в която си ти е факт, че се чува постоянно около теб за "големи курове" и тн. И при мен беше така, но повярвай ми опре ли работата до извършване на полов акт (било то на купон или с приятелка или където и както и да е), никоя жена няма да тръгне да ти го мери и няма да и направи супер голямо впечатление освен ако не е наистина чувствително малък, какъвто твоят не е (ако наистина е толкова колкото си написал). И с 13 см ако я размяташ и остане доволна, изобщо няма да и пука колко ти е бил голям. :)
    от Gosho | 13.11.2012 10:27

Има и пенис помпи , и с тях може да пробваш. Ако не можеш да си позволиш Penis Extender . Има и капки , таблетки , протеин на билкова основа , който са пак за уголемяване на пенис. Най-добре да разгледаш в сайта и да се спреш на някой продукт или да си ги комбинираш.
    от катя жасилева | 09.11.2012 13:29

Да , но никога не е излишно още малко ..нали 8) ..Аз съм забелязал тази реклама на Penix Extender и ми направи впечатление, че в бг сайтовете, например на ..... го предлагат с около 100 лева по-малко и е в някаква промоция с таблетки и гел за уголемяване. Мисля да пробвам !
    от NewYorker94 | 19.07.2012 11:03

Ами този комплекс е дошъл от това, че не е достатъчен размерът. Виждал съм снимки на 18-19 годишни в интернет - определено не 13 см е нормата. Но нали се казваше "ако го използваш добре, размерът няма значение".
    от NewYorker94 | 19.07.2012 10:57

Много малък не е. Но поне 1-2 см още трябват. То може и аз да съм предизвикал това, защото правя ч**ии много често а и по много особен начин. Освен това, вие сте мъже и знаете, че когато топките са по-отпуснати, члена изглежда по-голям - при мен почти непрекъснато са стегнати. Също така, много лесно ми пада - още една причина да ме е срам.
    от Dimitar Lyubenov | 18.07.2012 12:35

Абе момче, какви са тези паники и глупости. Въобще не ти е малък пениса, малък се нарича ако ти е 8-9см, твоя си е почти стандартен за възрастта. Няма от какво да се притесняваш и да се чудиш как да даваш пари за излишни глупости. Имаш комплекс, там е проблема, не е в размера на члена ти. Keep it real dude!
    от diplodon | 18.07.2012 10:32

А кой те излъга, че 13-14 см. значи много малък? И как така си категоричен че не можеш да правиш секс така, като си е напълно достатъчен за целта.
    от NewYorker94 | 18.07.2012 09:43

Благодаря ти много, ще погледна. Но съм сигурен, че няма да успея да стигна до този уред, защото, макар че съм на 18-19, съм много зависим от родителите си, а и не мога да кажа на тях за това. Нямам възможност и да го съхранявам на скришно, защото такова място просто нямам. В безизходица съм, това да ти е толкова малък на почти 20 години е нещо много страшно и изключително жестоко и несправедливо. А най-лошото е, че за цял живот остава така, но какво да се прави - гените никой не може да промени - а моят е много лош ген - аз и много други проблеми имам заради него, изобщо не е само пениса...
    от katia | 13.07.2012 13:50

Има един уред за уголемяване на пениса Penix Extender Platinum Edition Kit, който ако си гледал го рекламират по телевизията сега . Действа на принципа на разтягането и действително увеличава размерите с от 3 до 5 см ;) Можеш да го комбинираш със спрей , гел за уголемяване или нещо друго от този сайт : http://.......... ;) Mod edit: Сайтове с рекламна цел във всяка тема ще сметна за спам! За сега само Ви предупреждавам! Ако икате да рекламирате сайта си, моля обърнете се към администрацията на сайта, която отговаря за рекламата! jerrymaguire
  • Уголемяване на пениса
    от NewYorker94 | 04.07.2012 09:56

Здравейте, на 18 съм и съм притеснен от малкия размер на пениса ми - 13-14 см, а и изглежда още по-малък, защото си имам коремче. Категоричен съм, че полов акт не мога да имам, защото е твърде малък. Има ли някакви начини, без да се купуват скъпи хапчета и подобни, да се уголеми, например с някакви упражнения или......каквото и да е, само поне 1 см да се добави, защото някой ден, когато ми дойде времето за първия път ще ме е срам да се покажа пред приятелката си. А и не само това, искам го най-вече за себе си. Ще съм благодарен, ако помогнете.

Напиши отговор