Секс и здраве | ПОМОГНЕТЕ МИ ! МАЛЪК ПЕНИС

Напиши отговор
  • RE: ПОМОГНЕТЕ МИ ! МАЛЪК ПЕНИС
    от Милан | 11.03.2020 23:13

Моят е към 12 в ерекция и към 5 -6 в спокойно..но понякога свършвам много бързо първия път ,,,може за пет минути ☺️,, повторно е по бавничко!!има ли причини за притеснения за размера!?
  • Re: ПОМОГНЕТЕ МИ ! МАЛЪК ПЕНИС
    от todu | 07.07.2016 12:17

Възстановяването е един от най-важните компоненти в програмите за уголемяване. Въпреки това, малко мъже се съобразяват с него и обикновено остава на заден план. Ако искаш да извлечеш максимума от това, което правиш, ще е необходимо да не пренебрегваш процеса на възстановяване.
    от Mustang | 02.07.2016 10:57

И аз съм със същия проблем. Членът ми е сравнително малък и често сексът с половинката не е особено задоволителен. Реално решение намирам в секс позите в линка предложен от todu. Наистнаи при някои от тях усещането се засилва, но за съжаление не успяват да компенсират малкия размер. Стартирах система от упражнения, за момента съм в начален етап и все още нямам наблюдения. Срещам мнения, че при правилното изпълнение дават резултати, но изискват време и воля. Надявам се, че ще имам такава.
    от bhqzcqdc@sharklasers.com | 27.06.2016 21:53

препоръчвам [url=Link
    от Мария | 29.04.2016 17:20

Oтговор "Valentinak": Във влагалището, където се извършва "нормалния" полов акт няма НИКАКВИ нервни окончания за сетивност защото е РОДОВ път, даже болка почти не се усеща. Нищо не се усеща. Gточката е измишльотина. Сетивните усещания са САМО в клитора, който анатомически отговаря на главичката на мъжкия полов член. При "нормален" полов акт жената усеща удоволствие защото тъкъните около клитора се дърпат и го трият или ако разстоянието между клитора и входа на влагалището е малко, тогава клитора бива директно стимулиран. Тоест, размерите на жената играят роля.
    Явно сте пропуснали някой друг урок по анатомия.
    от Valentinak | 27.04.2016 06:45

Във влагалището, където се извършва "нормалния" полов акт няма НИКАКВИ нервни окончания за сетивност защото е РОДОВ път, даже болка почти не се усеща. Нищо не се усеща. Gточката е измишльотина. Сетивните усещания са САМО в клитора, който анатомически отговаря на главичката на мъжкия полов член. При "нормален" полов акт жената усеща удоволствие защото тъкъните около клитора се дърпат и го трият или ако разстоянието между клитора и входа на влагалището е малко, тогава клитора бива директно стимулиран. Тоест, размерите на жената играят роля.
    от Bobi | 26.04.2016 15:20

пич не се занимавай с глупусти ,а си прави кефа .........малък му бил .......живота е прекрасен ,намери си жена която ще е те обича ....не се занимавай със сантиметри .........има 1000 начина и с малък пенис да побъркаш жена ,първо техника с ръцете ,любовна игра ,език ........не се филмирай чу ли
    от RTS | 14.04.2016 10:35

Пълни глупости са това за челика и тем подобни,всичко е до ген,не се занимавайте с глупости,не е важно дали е голям,важно е да е ''работар''!
    от Петър | 11.04.2016 01:28

Челика помага и колкото повече се прави, толкова повече ще порасне пениса. След 5 мес. би трябвало да забележиш лека промяна, но за добри резултати ти трябват поне около 2 години. Ако се откажеш след няколко месеца е възможно да се върне в предишното състояние. Помпа+уред за разтягане също мисля биха ти помогнали, а ако към това добавиш и хормон на растежа+тестостерон, мисля че 20см. са ти неизбежни, но с препаратите трябва да се внимава, добре е преди да започнеш с тях да се консултираш с лекар. Обаче са доста скъпи!
    от lili | 10.04.2016 22:47

И аз като жена заставам зад отговора на Nelogi4na .Това че размера има значение е мит според мен, има къде къде по важни неща в секса от които зависи удоволствието ;)
    от Срам ме е бе ... | 10.04.2016 22:23

Ивайло, мислих, че съм единствен но несъм. Ето, че и някой друг преживява това. Много съжалявам за това което си изживял до тук ... :( Аз съм същия и все още търся решение на проблема. Виждам, че си го писал преди 2 години .. Надявам се да си се оправил.. А ако е така, моля те кажи и на мен какво направи!
    от Мария | 12.01.2016 06:24

Не знам защо вие мъжете мислите че ние, жените се радваме на конски ... така де... размери. На една жена й стигат 7 см. тъй като повечето нервни окончания във влагалището са именно до 7 см. Другото е просто женска лакомия и мъжко его. Преди мнооого години в моята ранна младост имах гадже виетнамец. Члена му в ерекция не надминаваше размера на показалеца ми, но пък за сметка на това така добре се справяше с любовната игра, че стигах до оргазъм 5-6 пъти още преди да се е стигнало до "сериозната част". Та, драги момчета, не размера е важен, а онова което правите преди да го използвате. Ако секса се състои само в постъпателно - възвръщателни движения, демек "тури - извади го" и 30 см. да ви е никакво впечатление няма да направите на партньорката си. Най - много ако ви е голям, а тя не е достатъчно подготвена да постигнете обратния ефект. Но ако се постараете достатъчно да й доставите удоволствие преди самия контакт, няма значение колко ви е голям.
    от todu | 10.01.2016 09:23

Oтговор "zomboy": Henschel помниш ли упражненията , случайно да не се казват Челик ?
    Челик (Джелк) е едно от упражненията за уголемяване на пенис. Ако се интересуваш в долния линк може да откриеш интересна информация за него. [url=Link Джелк (Челик) – теория и практика[/url]
    от Henschel | 16.12.2015 11:39

Oтговор "zomboy": Да знам ги тези упражнения , аз моя го мислех за малък като погледна отгоре а на огледало друго изглежда и като си го измерих вече разбрах, че е ок , а съм на 17 и ми е 16-17 см дали ще ми расте още ?
    Може да ти порасте още малко, но за всеки случай ако искаш да си сигурен прави упражненията за да си гарантираш 20-так.
    от kaloqn | 15.12.2015 20:47

Да знам ги тези упражнения , аз моя го мислех за малък като погледна отгоре а на огледало друго изглежда и като си го измерих вече разбрах, че е ок , а съм на 17 и ми е 16-17 см дали ще ми расте още ?
    от Henschel | 15.12.2015 17:38

Oтговор "zomboy": Henschel помниш ли упражненията , случайно да не се казват Челик ?
    Jelq (Джелк). Доколкото си спомням имаше десятки писания по въпроса и трябваше да изчетем страшно много докато намерим вярната и пълна процедура. Но туй беше преди 7-8 години и не помня повече. Помня само, че навсякъде подчертаваха колко е важно редовното и упорито провеждане на заниманията, и че ефектът настъпва бавно. На мен лично не ми е било необходимо да го помня, защото си имам сантиметри даже в излишък.
    от kaloqn | 15.12.2015 15:34

Henschel помниш ли упражненията , случайно да не се казват Челик ?
    от Henschel | 15.12.2015 11:30

Всички хапчета, помпи и др.под., широко рекламирани из интернет като вършещи чудеса, са 120 процентова измама, която в най-добрия случай ще ви изсмуче колосални средства, а в по-лошия ще ви докара някое поражение, може и осакатяване. Единственият начин, който може (повтарям: може, има вероятност) да помогне за увеличаването на пениса, са упражнения. Можете да ги намерите в интернет. За да имат някакъв ефект обаче, трябва да са изпълнени две условия: 1. Да изпълнявате упражненията точно и упорито, ежедневно в продължение на поне 2-3 години. 2. Да не сте по-възрастен от 25-26 г. След туй каквото и да правите, да си скъсате пишките от мачкане и разтягане, няма да турите и милиметър отгоре. Двама мои приятели, братя, имаха по наследство малки пениси и големи затруднения в секса. Единият беше на 19, другият на 30 г. С моя помощ (ползвам свободно английски) намериха упражнения с подробни инструкции, преведох им ги и почнаха да ги правят. След туй аз заминах, видяхме се след 2 години и нещо и малкият брат се похвали, че е прибавил 5 см и продължава с упражненията, а при големия резултатът бил пълна нула. Разрових нета и намерих статия по въпроса, в която са цитираше граничната възраст 25-26 г. Казах го на големия и го доотчаях напълно. Неприятно, но туй е истината.
    от petar | 03.12.2015 12:49

Здравейте, не се отчайвайте. Поръчах на мъжа ми и резултата бе6е смайващ. За няколко месеца 3 сантиметра. Аз съм най доволна от този уред :) MOD EDIT: Моля, спазвайте правилата на форума! Който се оплаква от размера, да го пробва
    от todu | 30.06.2014 10:25

Правилната комбинация между любовната игра и стимулацията, може да накара жената да приеме малкия пенис за голям. Средната големина на еректиралия пенис е около 15 сантиметра на дължина. Ако сте един от многото които попадате под средното ниво в статистиката, вероятно имате притеснения относно размера и своето сексуално представяне. Истина е, че размерът е от значение и по-големият има своите предимства, но по-важна е неговата дебелина, отколкото дължината му. В допълнение не много жени се радват на прекалено надарените мъже. Тук може да научите няколко начина как да използвате любовната игра в комбинация с правилно проникване така, че дори и с малък пенис да накарате жената до вас да изпитва огромна наслада. Продължение: [url=Link Пози За Мъже С Малък Пенис[/url] Сексът не е само проникване - Когато стане въпрос за секс, мъжете трябва да знаят, че това не засяга само физическото проникване. За жените е една малка част от цялата любовна игра. Ако една жена не е достатъчно възбудена, тя няма да се очарова ако бързате да проникнете в нея, без значение дали пенисът ви е малък, среден или голям. Продължение: [url=Link мога да задоволя партньорката си ако имам малък пенис?[/url] Размерът на пенисът в ерекция не е определящ за неговата големина в отпуснато състояние Ако човек има малък пенис в отпуснато състояние, повечето мъже и жени смятат, че той няма да има впечатляващ размер, когато получи ерекция. Много хора си мислят, че когато размера на пениса в отпуснато състояние е внушителен, той ще бъде такъв и при ерекция. Истината е, че колкото и голям да е пениса в отпуснато състояние, това рядко има отношение към размера в ерекция. Средната дължина на отпуснатия пенис е около 7 сантиметра. Различни проучвания сочат, че при ерекция той може да увеличи обема си до 3 пъти. Продължение: [url=Link още не знаем за пениса[/url] Въпреки, че може да се спори, че и други физически фактори, като малък ръст или плешивост са също толкова големи недостатъци, няма такова нещо, което да направи един мъж толкова стеснителен и странящ от интимна близост, като малкия пенис. Мъжете с такъв проблем не се страхуват от отхвърляне, а от приемане, защото смятат, че отхвърлянето ще е на по-късен етап. Дълбокият емоционален страх причинен от притежанието на малък пенис, може да действа като бариера и да попречи на много мъже да започнат връзка, включваща и физическа интимност. Подължение: [url=Link да се справите със стресът, несигурността и тревогите причинени от притежанието на малък пенис[/url] Ако се страхувате, че пенисът ви е малък или пък, че няма да ви “стане” ще стимулирате симпатиковия дял, който ще предизвика спад в ерекцията. И всеки път, когато трябва да покажете пред една жена с достойнството си, вие ще се притеснявате, че тя ще се разочарова, което автоматично ще влоши ерекцията ви. Това ще продължава да увеличава страха ви всеки път и тази сцена ще се повтаря. А колкото по-често се случва, толкова повече ще сте убеден, че ще се случи отново. Продължение: [url=Link импотентност или безпокойство при секс[/url]
    от bimg | 04.08.2012 13:13

Послушай dreemer. Виж и механизма на действие на Неосайз XL за да видиш как протича процесът на уголемяване по съвсем естествен начин. Мисля че тогава проблемът ти ще придобие по-голяма яснота и ще осъзнаеш, че това не е болест.
    от jerrymaguire | 22.05.2012 15:40

Някой пробвал ли е с вакуумната помпа за уголемяване на пенис?
    от tanon | 22.05.2012 10:11

Има упражнения за уголемяване на пениса, които се славят с анекдотичен успех. Трябва да знаеш английски и да проучиш интернет. Ако смяташ да започнеш отдели 1 месец на размисли за безопасността. Основното е да не дърпаш силно, да започваш със загряване, като от влажна топла баня, да не стискаш от горната страна, където суперфициално се намират дорсалните нерви, да не стягаш с примка или тежести, които могат да доведат до прекъсване оросяването с кислород в тъканите на пениса и особено в гланса, да не издърпваш рязко или в силно неестествени посоки, което може да доведе до травма на нервите не само в тялото на пениса, ами и дълбочинно. Да не се прилагат разтягания по време на сън, когато човек не може да наблюдава какво се случва, особено надолу към крака, която посока е противоестествена на ерекцията, а също съществува опасността от прекъсване достъпа на кислород ако се използва завързване, не само в посока надолу, но и нагоре. А да и мисля, че упражненията се извършват в полуеректирало състояние, но не знам повече подробности.
    от | 15.05.2012 06:19

Ами може и уролог, може и андролог, може и сексолог. Евентуално да кажат дали е вследствие на някакво заболяване и дали може да се лекува. Ако е просто така генетично, нищо не може да се направи. Такъв ти бил късмета. Е, има разбира се пластични операции, които могат да го уголемят. А, иначе съм съгласен и с последното мнение :)
    от dreemer | 09.05.2012 21:27

Едно е основното решение на проблема ти и това си ти:) Намери си жена която ще те приема като теб,а не като сантиметри в спокойно и възбудено състояние и всичко ще е наред-ще се смеете заедно някой път в леглото след секс като и споделиш за какво си притеснявал,тя ще те гушне и ще ти каже "обичам те Глупчо " и нещата ще се подредят от само себе си. Всичко друго са глупости.
    от Ivailo | 09.05.2012 21:13

хайде драги съфорумници ;( Моля ви дайте ми съвет че наистина съм адски паникиосан ... На уролог или андролог трябва да отида че вообще не съм наясно и според вас това нещо на тези години може ли да се оправи ;(
  • ПОМОГНЕТЕ МИ ! МАЛЪК ПЕНИС
    от Ivailo | 09.05.2012 12:03

Първо здравейте на всички ! А сега към проблема всичко датира от там че от както се помня съм си винаги дебел ! Още от дете се развивах много по бавно от колкото връстниците ми ;( ;( ;( Като бях на 15 или 16 години ми се наложи да ходя на доктори и тогава попитахме някаква докторка за пениса ми , а тя каза спокойно това е тъй като е пълен ..... Е какво да ви кажа станах на 20 години младеж 1.90 висок до миналата година бях 137 килограма , но тази година след силна воля и какво ли не вече съм 103 килограма ....... Но проблемът с пенисът ми остава не е пораснал изобщо и си мисля че доста доста съм изтървал последния влак , но въпросът ми е дали случайно може да му има нещо което все още е лечимо и на тази възраст може да се оголеми без операции и т.н. .... Може би от факта че бях толкова дебел наскоро почна да ми расте брада която до преди това липсваше както окосмяване и на други места . Забравих да спомена че в нормално състояние ми е около 3 4 5 см ;( ;( ;( ;( а в ерекция 10 11

Напиши отговор