Здрав ум | Прилошаване

Напиши отговор
  • RE: Прилошаване
    от daniel | 29.03.2019 19:16

Пия го от 8 месеца вече обаче психиатъра ми иска да го спираме мен от друга страна ме е страх че без него пак ще ми става доста зле (то и ся ми става но отминава) .. и не знам какво да правя ще опитам да го спра пък да видим доверявам се на лекаря ми . А относно оплакванията ся се появи няква болка в гърдите не болка ми не знам как да го обясня , от един път все едно нещо тупва ли не знам как да го кажа за една секунда и ми става зле за малко е но ме притеснява какво пак ми става тва е ново всеки ден ми става нещо различно не знам какво се случва с мен .Дали да посетя кардиолог ?Дали не е нещо от сърцето ? Или всичко ми е на психическа основа ?
    от д-р Цончев | 21.03.2019 21:24

Възможно е и от медикамента даполучавате такива оплаквания, това с времето обикновено преминава. В противен случай следва да сепреразгледа лечението и евентуално дасе даде друг медикамент
    от daniel | 16.03.2019 12:19

От две седмици и повече усещам някакви тръпки по тялото все едно ток има по мен не знам как да го обясня. Гади ми се , нямам апетит, прилошава ми, ако от сутринта до към 4 5 съм добре после се почва пак изстудяване на крайници абе не знам докторе ако има и още ако имате да ме питате нещо с радост ще ви отговоря ! Благодаря ви !
    от daniel | 16.03.2019 12:14

Психиатър .. извинявайте ако съм написал психолог.
    от д-р Цончев | 15.03.2019 07:35

При психолог или при психиатър сте били? Психологът ако не е лекар не би трябвало да изписва такива медикаменти...
  • Прилошаване
    от daniel | 13.03.2019 11:14

Здравейте хора.Преди година ,две започна всичко прилошаване, сърцебиене, виене на свят,безтегловност,неспособност за всякаква физическа активност.Веднага отидох при личния, от там изследвания кръв урина всичко точно. Да ама не. Аз направо имам чувството че никога няма да се оправя .След това отидох на психолог обясних всичко и тя ми изписа Есцитазан .Пия го повече от 6 месеца ... и да имам подобрение значително и то обаче все още имам някои от симптомите.Ще почвам работа и много се притеснявам ,че ще ми стане лошо и т.н .Има дни в които съм на 90 % добре , има и дни в които съм адски зле . Не знам какво да правя бях при психолога ми и ми каза да продължа лечението с Есцитазана .Моля ако някой има същите симптоми да сподели за съвет .На 23 години съм .Благодаря!

Напиши отговор