По-красиви | Магазин за макси мода

Напиши отговор
  • RE: Магазин за макси мода
    от Елица Иванова | 16.05.2019 14:59

Напълно те разбирам и аз бях в същото положение по време на бременността качих 15 килограма и нямаше сваляне... Има някакви диети, които са подходящи и за кърмачки, но те съветвам да ги избягваш все пак малкото съкровище има нужда от разнообразно меню ;) Колкото до дрехите големи размери вече има богато разнообразие в големите вериги като HM, но има и специализирани онлайн бутици за макси мода като Link. Най-важното е бебчето да расте добре и да бъде здраво пък отслабването остава на заден план. През този период обаче трябва да се носят дрехи, но вече изборът е много голям както онлайн, така и в магазините.
  • Магазин за макси мода
    от Mira Petrova | 15.05.2019 18:30

Здравейте, По време на бременността качих доста килограми и сега не мога да ги сваля… Проблем, който за мнозина е познат до болка… Лошото е, че кърмя (не самото кърмене разбира се) и не мога да започна някаква диета, а време за спорт няма никакво покрай бебчето. Обаче пролетта идва, а в гардероба няма нищо, което да ми става. Понеже до сега не ми се е налагало да търся и да пазарувам дрехи големи размери бих ви била благодарна, ако препоръчате някакъв магазин, където да се предлага такъв тип дамска макси мода. Най-добре би било да е някъде в София, но в краен случай може и онлайн. Смятам, че темата може да е полезна и на други макси дами / мами като мен :)

Напиши отговор