По-красиви | Етерични масла

Напиши отговор
  • Re: Етерични масла
    от veselin | 09.08.2016 19:27

Oтговор "mariqhristova": Link тук прочетох, че етеричните масла са идеални при масажи. Бих желала да ги ползвам в домашни условия, но имам притеснение, относно съотношенията, които са отбелязани. Пише, че към масажното олио се обавят няколко капки ароматен концентрат, вярно ли е това?
    ........... Вярно е, но трябва да познаваш и аромата от рекламата ,иначе разпускането за кама сутра,...няма да ти дойде. Link
    от Pepi | 08.08.2016 14:42

Моето любимо масло е аргановото!
    от Мария | 30.05.2016 17:18

Link тук прочетох, че етеричните масла са идеални при масажи. Бих желала да ги ползвам в домашни условия, но имам притеснение, относно съотношенията, които са отбелязани. Пише, че към масажното олио се обавят няколко капки ароматен концентрат, вярно ли е това?
    от Десислава Първанова | 21.06.2015 23:55

За лице любимото ми масло е от жожоба. За тяло - кокос. За коса - в корените, като маска ползвам - масло от бадем или маслина.
    от Deyan | 29.05.2015 11:13

Аз мажа лицето и шията си с масло от шипка:) много е добро, препоръчвам го
  • Етерични масла
    от Диана | 19.03.2015 10:50

Здравейте, Наскоро започнах да използвам етерични масла за лице и за маски за коса. В момента използвам масло от чаено дърво за акне + няколко капки в шампоана против пърхот. Използвам и арганово масло също за лице - омекотява и е анти-ейдж, както и като маска за коса - придавам обем и я прави жива. От снощи започнах да използвам и масло от пшеничен зародиш против стрии. Ще ми бъде интересно да прочета и да обменим опит с тези, които използват етеричните масла. :)))

Напиши отговор