По-красиви | Косми по ръцете

Напиши отговор
  • Re: Косми по ръцете
    от Крис | 15.07.2013 20:09

най-добре първия път на козметик, да видиш как става и да няма инциденти :) след няколко пъти може и сама. най-добре с кола маска
    от Станимира | 03.07.2013 16:36

По добре на козметик да ,поне първия път......след това ако искаш и сама ги махай :)
    от Станимира | 03.07.2013 15:54

По добре на козметик да ,поне първия път......след това ако искаш и сама ги махай :)
    от hrehdgh | 31.05.2013 13:17

Ами махни си ги с кола маска :))
    от anna | 29.04.2013 17:00

Най-добре си ги махай с епилатор или кола маска , с времето ще започнат по-малко да ти растат , няма да са толкова много , и няма да растат толкова често. За да не ти се зачервява или обрива след епилацията , прави го вечер , след душ и се мажи с овлажняващ крем. Това са двата най-добри начина. Сама си прецени , кой ти е по-лесен и по-безболезнен.Успех 8)
  • Косми по ръцете
    от Plamena | 28.04.2013 17:08

Привет, имам проблем..Имам кафяви косми по ръцете,но са дълги и всички ми се подиграват,защото не можело да имаш косми след като всички си ги махат, а и си момиче (на 16 години).Да признавам, че са големи, но трябва ли да ги махам..? И все пак ще го направя и въпросът ми е защото съм се спряла на Крем депилатор. Добър вариант ли е защото знам, че е като бръсненето, но пък не боли и няма да наранявам горния слой на кожата както със ленти или кола маска.Но пък има ли химични вещества които ще увредят кожата ми, и колко бързо растат с крем депилатора и дали ще станат по-вече и по-черни.Ако е така, защо да избера тогава кола маска или ленти и как пък при тях да избегна пъпки след епилацията

Напиши отговор