По-красиви | Паласки - как да се отърва

Напиши отговор
  • Re: Паласки - как да се отърва
    от Маргарита | 12.03.2015 17:07

Има и едно много хубаво упражнение с гирички (бутилки с вода), подходящо в домашни условия - фитнес инструктор ми го е казвал. Всимаш по една гира в ръка и ги отпускаш отстрани, краката - на нивото на раменете. Почваш да се накланяш, докъдето можеш като внимаваш движението да е от кръста и да не въртиш дупето. Когато накланяш надясно, придърпваш лявата ръка нагоре, успоредно на тялото...3 серии по 50 повторения във всяка посока са ок. Изпитано лично и действа :)
    от Ренета Петкова | 12.03.2015 15:16

Здравей! Не правиш нещо както трябва. Ако наистина се храниш правилно и спортуваш не би трябвало да имаш паласки. Има различни коремни упражнения във фитнеса с тежести и винаги работят. :)
    от Donka Muceva | 13.12.2014 15:34

И аз имам паласки и това направо ме убива, пробвах с диети, с упражнения и не и не и не. Явно си е до структура и ген, Не знам.
    от Nikola Pisev | 28.11.2014 13:21

Този сок от Нар, как мога да се сдобия с него?
    от Asq Petrova | 26.11.2014 13:35

Опитвам от години и не ми се получава. Все повече се убеждавам, че е въпрос на структура и метаболизъм. Просто се отказах. Единствено се съобразявам да не ям бял хляб и вечер да ограничавам храненето до минимум с нещо много леко.
    от Filipa Rumenova | 25.11.2014 13:55

Оо това със сока от нар ще го изпробвам на всяка цена! :)
    от Aleksandra | 04.11.2014 17:13

Мисля, че няма да е лошо да се ходи на фитнес, където инструкторите ще направят точна програма. После малко подходяща диета и много упоритост и желание :):)
    от Ивайло Василев | 01.04.2014 14:44

Диетите невинаги помагат, нужни са упражнения и то точно за паласки. Но трябва да се обърне внимание както на предната, така и на задната част, тъй като хората ческто пропускат и после се чудят защо няма резултат. Специално тях преборих в домашни условия.
    от Анелия | 14.02.2014 19:12

Радвам се,че имам съмишленик.
    от jerrymaguire | 14.02.2014 16:47

Чета много добри съвети, но за нара съм абсолютно съгласен.
    от Анелия | 13.02.2014 15:05

Браво на теб!:)Наистина много е важно движението и да се пие вода в големи количества. Започвам и аз с ходенето пеша-времето вече позволява,а за водата аз си я пия открай време в големи количества. Знам също,че сока от нар стапя точно паласките и корема. Трудно се намира обаче и трудно се изстисква сок от него,а трябва един месец всеки ден по една чаша сок от нар да се изпива..Затова мисля да си взема био сок концентрат да пробвам с него. Надявам се да има ефект,но в никакъв случай няма да разчитам само на нара за да се отърва от паласките:)
    от Jana Jordanova | 13.02.2014 08:12

Аз отслабнах и паласките ми чувствително намаляха с плодова диета и чай и специални масажи с апарат за матрично -ритъмна терапия.Изчисти ми целулита и кожата стана много гладка и приятна .Но трябва да пиете поне 2,5литра вода на ден и вървя пеш около 4 км. дневно.Успех на всички.Пишете за резултати при Вас за да се поддържаме .
    от Анелия | 06.02.2014 19:19

Паласките се махат с хранителен режим с намален прием на калории,много спорт и пиене на течности. Става трудничко, но при достатъчно желание и упоритост-ще има ефект:)За топенето на мазнините може да включиш и Л-карнитин.Задължително и само ако спортуваш обаче-иначе няма да има ефект.
    от gynecomastia | 23.11.2013 07:57

здравословно, вманиачаване, излишно , умерен ...... това са все относителни неща, които зависят от гледната точка. Умереността за някои е вманиачаване за други.
    от sara781 | 22.11.2013 16:37

Ние сме "изваяни" дотолкова, колкото Господ ни е "изваял". Всяко вманиачаване е пагубно за организма, а и излишно. Умерения спорт/движение и здравословно хранене са полезни, но без вманиачаване.
    от gynecomastia | 20.11.2013 10:38

Паласките ги оправя магически един малък трик с храната ;) Най-важното, което трябва да знаете е , че любовните дръжки се образуват при ядене на много въглехидрати и влошена инсулинова чувствителност. При тези условия тялото отлага мазнини приоритетно точно в тази област! Доказано и доста ефикасно средство за оправяне на инсулиновата чувствителност е диета с минимално количество въглехидрати + пиене на [url=http://goo.gl/msaJoU]рибено масло/ Омега-3[/url] (най-приемливия продукт като цена/качество) + пиене на хранителна добавка с Хром (има го по всички аптеки) + тренировки, но такива с тежести или интервални спринтове, а не кардио или леки упражнения.
    от dasdsgv | 10.05.2013 13:59

Упражнения за паласки :) повечко движение , тичане ако имаш възможност Намали тестените продукти и газираните напитки , също оказват влияние.
    от Роня | 05.05.2013 19:59

Опитвам се да се науча да въртя обръч и не мога... Движа се и спортувам редовно. Правя упражнения , които намерих от youtube, които са за "любовни дръжки" на английски "love handles" ... Гърдите ми изчезнаха и сега като се наведа ми се плаче, защото остана кожата от тях. Но паласките си стоят :( Какви са другите варианти? Чувала съм за някакъв вид изсмукване на мазнините, но не знам как се казва и къде е добре да отида, без препоръка ме е страх.
    от anna | 29.04.2013 17:03

Аз от мойте се отървах с всекидневно упражнение за паласки , използвах и масажор . Естествено намалих и яденето и ограничих някой храни. И определено за няколко месеца успях почти да се отърва от тях :)) Също така е хубаво и много движение да имаш за да ги свалиш!!
    от asq | 23.04.2013 12:42

Много ходене пеша , въртене на обрач и упражнения за премахване на паласките !
    от Iva | 16.04.2013 12:05

Прави упражнения за паласки в домашни условия. Ограничи газирани напитки , тестени изделия. Ако имаш повече свободно време бягай, върти обрач. Както по-горе казаха като спортуваш се овивай с найлон.
    от slunce | 28.03.2013 16:16

Като за начало повече движение , бягане , намаля хляба , тестените изделия , газираните напитки , мазното и ще забележиш ефекта за кратко време. Има най-различни упражнения за премахване на паласки , който могат да се правят в домашни условия.
    от Роня | 13.04.2012 12:01

За ръце и гръб аз нямам проблеми откакто правя упражнения по тази програма p90x http://zamunda.net/details.php?id=303804&hit=1 Само че, там се правят всеки ден по 1 час. Аз правя 2 пъти в седмицата колкото мога, но пак има резултат. Например преди не можех да се набирам на лост и не можех да направя нито една лицева опора, а сега нямам проблеми :)
    от viakimova | 23.02.2012 09:01

Аз пък най-лесно смъквам мазнините по корема и паласките, за 30 дни ги редуцирам..........По бедрата обаче нещата при мен стоят по съвсем друг начин :( :cry: :cry: :cry: За ръцете пък да не говорим, сега съм 54 кг, висока съм 168 см но никога не съм имала стегнати ръце. За 2 месеца упражнения за ръце едвам забележимо се стегнаха.....ужас
    от Руслана Иванова | 22.02.2012 11:17

Аз също имах подобен проблем. Установих, мазнината натрупана в коремната област и най-вече паласките, е много упорита. Общо физическото натоварване ги стапя но определено влияе на бюста и бързо ще ви се покажат и ребрата, което не е секси :) Трябва да се насочат усилията точно в конкретната област. Коремни преси, упражнения за корем и талия и най-вече трикчето с готварското фолио около корема докато си правите кардиото -- колело или тичане. При мен това сработи.
    от viakimova | 25.01.2012 15:22

Как да премахнем паласки - вземаш по една бутилка във всяка ръка от 1.5 л пълна с вода, през ден правиш 3 серии по 20 странични наведжания + 3 серии въртенета настрани от кръста нагора. След месец и половина слагаш дънки с ниска талия :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    от lara_croft | 25.01.2012 13:12

аз също искам да ги махна, сега съм наблегнала на коремните преси и бягането, като си увивам коремната част в найлон (така ми казаха за махане на паласки), но още няма като че ли ефект
    от jerrymaguire | 06.01.2012 12:52

Приятно и успокоително! :) Права сте, на някои жени просто ѝм утиват паласките :)
    от Klina | 06.01.2012 12:42

Според мен това си е до структура на тялото и специфика на организма. Щом всичко друго ви е изваяно, явно тези паласки са чарът ви :)
    от jerrymaguire | 20.11.2011 16:30

Това, че се храните здравословно не винаги значи правилно, както и обратното! Изследвайте си холестерола - може там да се крие проблема Ви! Поздрави! :)
  • Паласки - как да се отърва
    от Роня | 20.11.2011 16:15

От 2 години спортувам редовно и се храня здравословно, изглеждам много добре, с изключение на паласките. Там какво ли не опитах и не става. Кагато реша да ги махна с още отслабване удря по бюста и ребрата почват да ми се броят, лицето ми се изпива, но паласките си стоят! Затова моля споделете освен пластичен хирург какви други начини има. Бях чула, че има някакъв начин с "изсмукване" на тлъстините там с някакъв уред... но не знам дори как се казва?

Напиши отговор