По-красиви | Как да свалим бързо 10 килограма

Напиши отговор
  • Re: Как да свалим бързо 10 килограма
    от Pepi | 08.08.2016 14:21

Наистина звучи тази плодова диета доста интересна. Аз също ще я пробвам, много обичам плодове и мисля, че ще се справя :idea: Ще пиша как се чувствам от нея...
    от milena | 18.07.2016 13:27

Теди, ще изпробвам с твоите методи за отслабване, дано ми помогнат, защото вече съм отчаяна, отслабвам, после пак връщам килограмите.
    от Teodora | 15.07.2016 17:50

Не случайно хората са казали, че бързата работа е срам за майстора. Аз свалих 10 кг за 3 месеца, но се радвам, защото задържах тези килограми. Постигнах това с усилени тренировки, отделно взимах и тези капсули [color=#BF0000]Mod edit[/color], които засилиха процеса на топене на мазнините в тялото ми. Така че по-добре да отслабнеш бавно и трайно ,отколкото бързо и неефикасно.
    от milena | 20.01.2016 16:33

Пробвала ли си нисковъглехидратната диета?
    от Manoel | 06.01.2016 11:39

Ако искате да отслабнете трайно и да запазите резултатите най-добре това да става БАВНО. Както са казали хората Бавно, но славно. И най-добрият начин за това е, разделно хранене комбинирано с повече спорт, е няма как без него.Аз съм пробвала всякакви диети,хапчета и тем подобни, докато не разбрах че без спорт не става. Разделното хранене ти дава възможност да хапваш от всичко,разбирасе в ограничено количество. И най-вече трябва да вярваш в това което правиш и да имаш воля. :P :P
    от Elena Nikolova | 23.10.2015 12:28

Бързо, само при пластичен лекар :lol:
    от Tihomira | 22.10.2015 12:33

Когато е бързо, няма как да е трайно!!
    от Didko Petrov | 26.08.2015 14:02

Бързото сваляне на килограми не е добро решение!! Това е бавен и последователен процес!!
    от Мартин | 06.06.2015 21:34

Първо си направете Вега тест и чак тогава преминете към диетите. Вега теста дава информация кои храни са най- подходящи за Вас. Успех на всички!!! Ето и линк към лекар, който може да Ви направи вега тест. [url]http://www.bgmedicalcatalog.com/%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%B8-%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%BD%D0%B0/%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B8-%D0%B8-%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8/%D0%B4-%D1%80-%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D0%B0-%D0%BA%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0.html[/url]
    от Zara | 04.06.2015 14:29

И аз ще я пробвам и ще споделя после резултата,но не сте споменали какви плодове да са?
    от Димитрина Димитрова | 04.11.2014 11:49

Според мен за свалянето на килограми е много важно храненето да е под някакъв час, за да може организма да привикне, че получава нужното му и да не трупа мазнини. Разбира се движението и ако е възможен спорта - тичане, каране на колело и такива неща. Това е и въпрос на воля .
    от Геновева | 05.06.2014 15:22

Аз лично мисля да опитам с липовон! Няма време за спор и други физически натоварвания :)
    от Анелия | 31.05.2014 14:11

Аз съм на мнение, че бързото сваляне на килограми не е полезно за организма и освен това се възстановяват отново килограмите след време т.е. не е трайно. По-добре е постепенно, но трайно и без вредни последици. Не харесвам драстичните диети. Много движение,спорт,повече сурови храни-плодове и зеленчуци и вода. Към този режим аз добавям и алое вера с мед-пие се три пъти на ден по 20 мл.Шишето е литър и е с приятен поне за мен вкус, но който иска може да разрежда с вода или друг сок. Алоето съчетано с диета е много полезно и помага за прочистване на тялото и редуциране на теглото. Има и лек слабителен ефект.Всички сме чували за лечебните му и полезни свойства. Засилва имунитета а е и много полезно за бъбреците-аз си имам открай време проблеми с тях..затова залагам на сока от алое.
    от Виолета Цонкова | 18.03.2014 13:49

Ох, и на мене ми звучи добре, ама искам да има повече мнения, за да видя дали да я започвам!
    от Jana Jordanova | 16.02.2014 08:56

Не го правя за първи път ,чувствам се отлично.Опитайте и вие.
    от Yanacat | 13.02.2014 14:20

След толкова дни само на плодове, най-много да се сдобиете със сериозни стомашни проблеми...
    от Jana Jordanova | 13.02.2014 08:04

Аз съм доволна минах на лека плодова диета и ми правиха масажи с апарат за матрично -ритъмна терапия. Резултата е за 10 дни-8 кг.И вървя пеш около 4км на ден.Ще гледам да спазя диетата на
    плодове и чай и масажите до 25 ден. Ще ви пиша после за резултата.И после има специално захранване за задържане на килограмите.Успех на всички. Пишете и за Вашите резултати, така ще се поддържаме.
    от Анелия | 06.02.2014 19:26

10 кг. не могат да се свалят ей така-за седмица,две или месец.Не и ако искате да си запазите здравето. Става постепенно,с подходящ хранителен режим и спортуване. Аз лично препоръчвам и разделното хранене. Диетите не ги обичам..Моя приятелка пък свали доста като взимаше био спирулина-таблетки с германско производство.Това са водорасли, които намаляват апетита и редуцират теглото.Не съм ги пробвала, но се замислям.
    от sara781 | 22.11.2013 16:48

Към автора- моля не давайте общовалидни съвети за отслабване на хората. Отслабва се постепенно, като се има в предвид общото състояние на организма и придружаващите заболявания.
    от Lalcho Petkov | 21.10.2013 10:54

Съгласен съм с този коментар. Най-добрия начин е естествения!
    от Крис | 05.08.2013 20:19

бързо могат да се свалят, но доколко е здравословно е друг въпрос. най-добре по естествен начин - с правилно хранене и спорт
    от hrehdgh | 31.05.2013 13:19

Не е хубаво да се свалят бързо кг и да се правят строги диети , защото ще има йо-йо ефект.Най-добре е постепенно да се отслабва , като се храним по-здравословно , имаме повече движение в ежедневието си , отделяме малко време и за упражнения :)) По-добре е по-бавно да сваляме , но за дълго , отколкото бързо и за малко ;)
    от asq | 23.04.2013 12:41

Няма как да се свалят бързо толкова кг , и после да не се възвърнат.
    Най-добре спортувайте, здравословно хранене , няколко малки ядения на ден , ограничете се от някой храни. И така ще свалят по-малко , но ще запазите кг.
    от д-р Цончев | 09.02.2012 15:21

Правете диети ако трябва и оптимизираяте теглото, че на мястото, където съм в момента е нещо страшно - правят се постоянно операции на стомаха, че пациента да успее да свали килограми и използват специални маси в операционните, оразмерени за големи натоварвания...
    И тези хора, обикновено млади, са много болни, не само със затлъстяване - стави, сърце, метаболизъм...
    от Радинела | 09.02.2012 12:58

ще взема да я пробвам тая плодова диета,пък ще видим какъв е резултатът :)
    от Kalina Tod. | 11.11.2011 14:35

Апостоле, това пък от къде го копира и какво ни правиш на маймуни?
    от Siana | 31.08.2011 17:00

От близо година ходя при един индиец, който има уникална система от йога упражнения, които хем не са особено трудни, хем така неусетно ти вкарват в норма теглото и ти извайват тялото. Не знам каква е тайната, но явно когато всички системи в тялото функционират нормално и са пречистени от токсини, то е достатъчно интелигентно създадена от Природата система, че само да си намери идеалното тегло и пропорции и да ги поддържа.
    На сайта на йога къщата му можете да откриете и доста интересни рецепти и нещо, което мен май най-много ме впечатли - позабравените ценности, по които само въздишаме във вид, който звучи така актуално и близко до нас европейците днес. Не знам как, но успява да те промени някак и отвътре, видях как заклети месари, които не сядат на масата без мръвка станаха веге, при това неусетно :P
    Ето това е местенцето, където отивам всеки ден да чудотворя с тялото си - wwww.devmurti.info. Там ще видите и адреса и телефона и т.н. ако сте любопитни да го срещнете лице в лице. Всъщност учителят на този индиец беше тук в България преди две години с него и само месец след това отпраши към безкрайността на може би около 110г. в перфектно здраве и форма :!:
    от vivanova | 25.03.2011 14:25

Този режим ми звучи много зле. След тези 6 дни, ще си върнете не 10, а 20 кг.
    Ограничаване на сладкото и тестените изделия, движение и спорт е най-добрия вариянт за здравословно сваляне на килограми.
    от Overlord | 24.03.2011 21:25

При рязко намаляване на придобитата енергия тялото преминава в "икономичен режим" Вие няма да започнете да губите мазнини, а напротив при първа възможност ще трупате, понеже губите много енергия,а не е сигурно следващото хранене. За да се попълни дефицита, тялото намалява мускулната маса. Така запазва мазнините и намаля разхода, който става чрез мускулта активност. Така след тези 6 дни вие ще загубите до 10 килограма мускули или/и вода и в най-добрия случай около килограм мазнини. След тази диета вие ще отслабвате по-трудно, защото ще имате по-малко мускулна маса, която при съкращение да изразходва енергия.

По-здрави !
    от Teratos | 26.01.2011 00:45

С риск да ме набият доволните от тази диета :lol: при екстремни обстоятелства дневните колебания в теглото при мъжете могат да достигнат до 7 килограма .
    А иначе тази диета си е чиста проба глад и мизерия :x
    от iskraivanova84 | 19.01.2011 13:15

Егати, много лесно звучи...
    Май нищо не пречи да се опита?!?
    от | 20.11.2010 21:57

Този режим... е доста прост. Да, постига се много бърз ефект, но в момента, в който се възстанови редовното хранене, неправилно в по-честите случаи, килограмите се връщат и то двойно, така нареченият огледален ефект.
    основата на отслабването е в движението, както някой спомена вече - дали като фитнес - щанги, гири, дъмбели, или пътеки, колела, или плуване, няма значение. важен е и хранителният режим, страшно много!!!
    Силният въглехидратен прием води до образуването на подкожните мазнини, особено когато те не се изразходят с правилна тренировка. :)
    от Иванка Янакиева | 14.11.2010 17:32

Нищо не може да замени водата, тя действа прочистващо :)
    Опитай, малко по малко с по 100мг. на ден да увеличаваш.

И пиши на кирилица! 8)
    от ludar4eto | 08.11.2010 22:30

iskam da popitam ok ne trqq piaq voda ama az nemoga moje li da piq pone po 2 kafe ili pone 1 3 v 1 i pone 1 l naturalen sok naprimqr
    от Asenov.Net | 08.11.2010 21:23

с фитнес
    от mitakkka | 14.05.2010 18:27

Дойде и края на диетата :) стартово тегло-94,5 крайно тегло-90,5 :) мерси много за диетата - за 5 дена и половина пълни 4 кг досега никога не е ставало :) , верно че не са 10 кг но и 4 са предостатъчни.
    от mitakkka | 11.05.2010 12:18

Здравейте, започнах вашата диета на 09.05.2010 , момче съм - притеглих се преди да започна - 94,5 кг - днеска е 3ти ден сутринта и съм 92 :) , да видим в събота сутринта какво ще покаже кантара - но ефекта е по-бърз от всички диети които съм ползвал досега , мерси .
    от Петя Иванова | 09.05.2010 14:56

Предполагам, че се ядат само плодове, нали? А не преди или след хранене:)) Не е толкова лесно, обаче , особено ако човек приема и доста лекарства...
  • Как да свалим бързо 10 килограма
    от | 01.05.2010 06:34

СЛАБИ И СТРОЙНИ ПРЕЗ ЛЕТНИТЕ ДНИ

Идва лято и всеки иска да изглежда добре под леките си дрехи или на плажа. Съществува един хранителен режим, който осигурява бърза загуба на тегло. С него могат да се свалят доста лесно десетина килограма.
    Запознайте се с тази (плодова) диета. Тя е изчислена за 6 дни. През този период трябва да се изконсумират общо 9 килограма плодове и то по ваш вкус. Течностите трябва да се ограничат до един литър на ден, тъй като в противен случай плодовете ще ферментират в червата.

Ето я и самата диета:

Ден 1 - 1 кг. плодове,
    Ден 2 - 1, 5 кг.
    Ден 3 - 2 кг.
    Ден 4 - 2 кг.
    Ден 5 - 1, 5 кг.
    Ден 6 - 1 кг.

За да запазите резултатите от бързата загуба на тегло, трябва да преминете към рационално, природосъобразно хранене. Специалистите препоръчват освен това диетата да се провежда веднъж годишно и то точно по това време- в разгара на пролетта.

АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ

Напиши отговор