По-красиви | Премахване на тъмни кръгове около очите

Напиши отговор
  • Re: Премахване на тъмни кръгове около очите
    от Мариела Иванова | 23.05.2016 13:06

Здравейте, включвам се в темата за първи път, за да споделя моето голямо щастие след 2ра процедура [url=Link. За тези, на които не им е известно, плазмолифтингът, още познат като вампирски лифтинг използва клетки от собствената ви кръв и ги инжектира в проблемни зони ( в моят случаи имах тъмни кръгове под очите). Ако сте търсели в интернет повече информация за процедурата, излизат снимки с лица, които са целите в кръв , аз много се бях наплашила. Но докторката ме увери, че процедурата е напълно безопасна и само може да ми помогне.... и наистина само след 4 месеца кожата ми изглежда много по-еластична и хидратирана, а тъмните кръгове изсветляха и не си личат така, както преди . Препоръчвам на всеки, които има възможност да пробва. Процедурата [url=Link е на достъпна цена[/url], заслужава си. УСПЕХ !!! :) :) :) :) :)
    от Stanimir Marinow | 29.03.2013 11:21

Аз лично мисля да пробвам това с бучката лед ! __________________ [url=Link Решетки[/url] [url=Link Решетки Цени[/url] [url=Link Врати[/url]
    от Радина Колева | 06.11.2012 08:39

Може би ще трябва да се консултирате с козметик. Все пак професионалното мнение ще ви бъде от полза. Съществуват различни процедури за премахване на този проблем и вие ще решите на коя от тях да се подложите.
    от Gergana Filipova | 05.11.2012 19:12

Здравейте, Аз също имам тъмни кръгове под очите, кожата ми е извънредно бяла и се личи ужасно много, чувала съм че това е наследствено, също съм чувала че е проблем ако страдаш от синузит, или инфекция на синусите и тези тъмни кръгове се получават. Не знам вече кое е вярно, но аз си ги имам от малка и да кажеш че не си доспивам не е така, защото спя в рамките на нормалните и необходими за организма часове. Така че ако някой знае как може да се избегне това и как може да се премахнат тъмните кръгове под очите моля давайте идеи, с чай съм пробвала нещо друго ако някой знае :D
    от Радина Колева | 31.10.2012 12:40

Аз също съм на мнение, че този проблем изисква първо консултация с лекар. А що се отнася до зеления чай, неговите свойства са с доказан лечебен ефект.
    от elena ivanova | 25.10.2012 15:58

И аз пробвах с какво ли не, но нямо голям резултат. Няма ли някакъв ефикасен крем за това например?
    от val | 18.09.2012 14:21

С напредването на възрастта се забавя метаболизмът на фиброобластите (клетки, които произвеждат колаген), което води до непрекъснато намаляване на съдържанието на колаген в кожата и тя губи своята еластичност и стегнатост. Така се образуват бръчките. Beauty Line - collagen е новаторска система за насърчаване на производство на колаген и еластин в кожата. А резултатът е : - Витализира кожата; - Подобрява усвояването и ефекта на козметиката; - Пречиства порите и подобрява тъканта на кожата; - Прави вашата кожа да изглежда по-блестяща и по-здрава; - Повишава устойчивостта срещу влияния, свързани с околната среда и стреса; - Детоксира кожата и подпомага обновяването на клетките; - Увеличава кислорода и съдържанието на влага в кожата; - Намалява подутините и тъмните пръстени около очите; - Значително намалява бръчките на лицето, деколтето итялото; - Захранва колагена и еластина в съединителната тъкан; - Лифтинг ефект - кожата става стегната и еластична, видимо по-изпъната кожа по цялото тяло; - Намаляването на белези, стрии, целулит; - Облекчаване на симптомите на акне. Beauty Line - collagen е най-естествените начини за подмладяване на кожата. Ефективно и трайно средство за противодействие на стареенето на кожата
    от Петко Петков | 13.07.2012 22:57

a пробвала ли си, като се наспиш за цял уикенд ? Райй...
    от Таня | 02.07.2012 15:26

Друг натурален вариант е и натриване с кубчета лед под очите.
    от nikol | 18.03.2012 01:04

Много е ефикасен MOD EDIT :) :) :)
    от Иванка Янакиева | 12.03.2012 17:55

Ползван с отлични резултати : MOD EDIT
    от nikol | 23.02.2012 23:49

Това е ефикасно за торбички и тъмни кръгове под очите MOD EDIT
    от lara_croft | 25.01.2012 13:08

ама зеленият чай намалява само отоците под очите, не намалява тъмните кръгове, поне доколкото знам..
    от Klina | 09.01.2012 14:33

ДА, зеленият чай е уникален за уморени очи :)
    от Kalina Tod. | 14.11.2011 23:42

Аз не ползвам никакви химии. Има една рецепта за "уморени очи" - слагат се мокрите пакетчета зелен чай около 15 мин. всяка вечер.
    от iskraivanova84 | 19.01.2011 13:19

И аз се зачитам тук, защото изглеждам винаги недоспала и уморена, егати, ще каже човек не спя по 9-10 часа на денонощие!
    от dexter_psv | 16.10.2010 14:21

Има наистина билкови продукти който помагат за кръговете около очите ти предлагам това да погледнеш Link
    от fotina | 02.08.2010 20:36

здравейте ,когато става въпрос за тъмни кръгове може те да са показател и за вътрешен проблем със здравето,така,че външните манипулации,не са най доброто.Каквото и да правим външно ,кожата е огледало на нашият организъм,така,че козметичните процедури са с временен ефект.Козметиката от алое действа,като прониква в най долният слой клетки хиподермата,благодарение на едни в-ва лигнини .Те се съдържат в растението ,а освен тях има още 200 други съставки и така се получава подновяването на клетките и нормализиране на водно мастният им баланс Всяка маркова козметика се стреми да въздейства на клетките в хиподермата,но на практика много трудно го постига ,а алоето го прави по естествен начин.
    от slan4itse | 31.07.2010 17:48

Ей суппер, може да го тествам, дано и при мен има ефект.
    от fotina | 30.07.2010 22:43

Здравейте момичета,вкючих се в темата за да споделя за моят опит с козметиката на Forever,която е от алое,натурална и безвредна за здравето ни,Не знам дали знаете ,но нашата кожа е най големият ни орган и не е без значение каква козметика използваме в ежедневието си.Имах много алергии и впоследствие астма ,която се проявяваше на алергична основа ,не можех да използвам почти никаква козметика,тогава търсейки защо ми се случва това разбрах за многото хим. съставки в козметиката.Вече съм напълно здрава и се радвам на младежка кожа ,въпреки годините си.Ето ви и сайта www,flp.bg
    от slan4itse | 21.07.2010 12:49

Да лайката и краставицата са супер, преди време ползвах и Garnier рол он с кофеин 2в1 против тъмни кръгове под очите, добро е.
    от mira14 | 19.04.2010 08:40

Пликчета чай от лайка и кръгчета от краставица всяка вечер - това е добро натурално решение.
    от endow_girl | 01.04.2010 14:27

haide momicheta pomagaite molq viiiiii
    от endow_girl | 13.03.2010 00:47

Zdraveite,nqkoi shte mi kaje li i na men za tezi tumni krugove okolo ochite....kakva e procedyrata,kude,kolko i vsichko s koeto bihte mogli da pomognete.shte sum vi bezkraino blagodarna :)
    от princesa_fiona | 16.02.2010 14:04

Тъмните кръгове под очите са наистина голям проблем,мога да ви споделя аз какво ползвам и състоянието на околоочната зона е много по-добро състояние. Кремчето съдържа витамин К1,изофлавони от перуника,и др. Ако имате интерес ще ви предоставя информация за магазина.
    от flylady | 30.12.2009 14:49

Здравей, ще се радвам ако посочиш центъра за красота или лечение. Ще го посетя и аз със удоволствие. Би ли посочила и процедурите които се изпълняват на очите и цените им, доколкото знаеш. Мерси много! 8)
    от lilyyy | 02.11.2009 13:02

има, със специални филъри точно за кръгове под очите, с хиалуронова киселина. мога да ти пратя повече инфо ако се интересуваш както и специалист и медицински център. аз виждам разликата преди и след и определено го препоръчвам:)
  • Премахване на тъмни кръгове около очите
    от MG | 03.10.2009 01:53

Здравейте, интересува ме има ли някакъв начин да се премахнат тъмните кръгове трайно. Не говоря за наспиване, пиене на повечеко вода и т.н. Тези неща всички ги знаем, но при мен явно нещата са наследствени и от както се помня все си имам кръгове. Сега съм на 22 и вече са доста отчетливи, даже под едното око кръга (кръг е силно казано, по-скоро е във формата на четвърт-кръг, до средата на подочието е) е по-голям и по-отчетливо изразен отколкото под другото. И никога не се скриват, независимо какво правя. Има ли някакъв начин, чрез пилинг ли, операция ли някаква или каквото там има, да може да се премахнат? Търся в чичо гугъл, ама нищо не откривам за процедура, която може да ги премахне трайно...

Напиши отговор