По-красиви | Лазерна епилация

Напиши отговор
  • Re: Лазерна епилация
    от Pepi | 24.08.2018 13:59

Аз също от собствен опит мога да кажа, че лазерната епилация не е вредна. Технологиите в тази област са напреднали много. Определено предпочитам този метод на обезкосмяване, защото има невероятен ефект върху нежеланото обезкосмяване. Освен това не уврежда кожата, няма подкожни косми и нежелани зачервявания. Много съм доволна и ще продължавам да ходя на процедури. Много е важно да се доверите на добри професионалисти и на студио с много добра техника, за да нямате проблеми след това. Аз използвам услугите на https://incanto.center/service/lazerna-epilaciq-inkanto/ в София и съм много доволна.
    от Penka Petrova | 23.04.2018 12:20

Преди години беше много скъпа, но сега има много студия, които предлагат и цените се нормализираха. Ако се сравнява с колата маска е много по-скъпа, но ако съпоставим и ефективността, тогава нещата се осредняват.
    от Mira Petrova | 18.04.2018 16:45

Кола маската е хубава, но много по-бързо израстват после отново космите. Вече не е чак толкова скъпа колкото беше преди години.
    от Елица Иванова | 13.04.2018 12:36

Не е ли много скъпа тази лазерна епилация? Аз си залагам на традиционната кола маска все още :P
    от Penka Petrova | 10.04.2018 19:15

При мен следваща процедура трябва след 6 месеца, но всичко е индивидуално и зависи от скоростта на растежa 8)
    от Mira Petrova | 05.04.2018 11:29

+1 и от мен, просто няма по-ефикасно нещо от лазерната епилация!
    от Penka Petrova | 04.04.2018 12:37

По-ефективно от лазерната епилация няма! Честотата на процедури е много индивидуална и зависи от бързината на растежа на космите.
    от optimeon | 26.01.2018 15:24

май наистина него го водят най-ефикасен. а след като направите необходимия брой процедури след колко време трябва да се направят пак
    от Iliqna | 24.09.2017 10:04

Този лято правих си лазерна епилация в Vanity zone ([url=https://vanity.zone/]https://vanity.zone/[/url]) до The Mall, 4 пъти, доволна съм от отношението на медицинския персонал и от самия център. Болка нямаше. Преди съм ходила на фотоепилация, но лазера за мен е най-ефикасен.
    от Ivana | 23.05.2017 14:24

Няма да стане. Според мен ще ти свърши перфектна работа.
    от Teodora | 12.05.2017 15:57

От известно време ходя на лазерна епилация. След последната процедура докторката ми каза, че е хубаво да започна да използвам слънчезащитен крем, защото слънцето вече е по-силно. Не ми обясни какъв ми трябва, мисля да си взема това мляко bubchen,защото е 50-ти фактор и ще ме предпазва. Никога досега не съм използвала 50 фактор дали лицето ми ще стане много бяло от него?
    от Rosen | 08.04.2017 18:25

Статията е много полезна, благодаря Ви, браво :)
    от Ivana | 22.03.2017 15:47

Доколкото знам технологиите вече са много напреднали и е безопасно.
    от Nina | 16.09.2016 11:50

От опит мога да кажа че лазерната епилация е много ефективна. Особено ефективна е при хора с по тъмен и твърд косъм :)
    от Мариела Иванова | 21.05.2016 12:00

Здравейте :P :P Аз също опит потвърждавам, че [url=http://vitalaiz.com/lazerna-epilatsiya-burgas/]лазерната епилация[/url] не е вредна за здравето. Тази година си направих на [url=http://vitalaiz.com/lazerna-epilatsiya-burgas/]лазерна епилация[/url] на интимната област и на подмишници и съм много доволна. Окосмяването беше спряло за 4-5 месеца, а сега имам тук-таме някое друго косъмче, но това е неизбежно. Също така, докторката ми обясни, че има значение коя зона се третира - зоните, които са под въздействие на хормони се повлияват по-трудно ( при жени - лицето , при мъже - гърдите )
    от Nasseto Kalburov | 04.11.2015 13:31

А има ли значение за коя част на тялото е - т.е ако искам космите на гърба да си махна - лазер или фото е по-добре?
    от Simona | 22.07.2015 14:45

Здравейте, от опит мога да твърдя, че лазерната епилация не е опасна за здравето стига да знаете къде да ходите (в опитна клиника или център, които да работят с качествена апаратура). Попринцип аз ходя в център Армада, в Пловдив и съм много доволна. Относно ограничението за възрастта, наскоро ми се наложи да питам, понеже сестра ми е на 16 и има проблеми с окосмяването и хормоните, и единствения начин за качествено отстраняване на космите по тялото е лазерната епилация. Казаха ми, че като цяло, не са проблем годините, но ще трябва съгласието на родител и повече процедури, тъй като тялото й още се развива и постоянно се образуват нови космени фоликули. Наистина има ефект от този вид обезкосмяване, аз си направих 4 процедури лазерна епилация на подмишници и вече половин година няма следа от космите. Единственото по-нестандартно нещо е, че епилираната зона не трябва да се излага на слънце след процедурата и по време на програмата, в случая при мен нямаше проблем. Надявам се да съм била полезна. :)
    от Denica | 13.07.2015 12:02

Няма особено значение възрастта за лазерна епилация. Една приятелка поради здравословни причини си направи на 19
    от Верус Николов | 29.06.2015 00:45

И аз за тях съм чувал
    от | 23.06.2015 00:23

Въобще не бъдете скептично настроени ! Стига човека отсреща да знае какво прави няма да имате проблеми след това. Ако мога да бъда полезна ще ви препоръчам Инканто Център !
    от Павал Гиомов | 15.10.2013 10:33

Аз не харесвам този вид епилация струвами се опасна!
    от Крис | 02.08.2013 20:36

не бих си рискувала здравето с такава епилация, още повече в домашни условия
    от kornel | 24.11.2012 23:13

Здравейте и от мен,аз мисля да си купя фотоепилатор за дом.употреба,някой знае ли нещо за Rio IPL 8000?Моля дайте пове4е инфо за системите за фотоепилация за дом.ползване,както и за самата процедура,в упътването пише,4е не е препоръ4ително за зона лице,специално за този модел :)
    от Gergana Filipova | 14.11.2012 19:50

Хм странно това не го бях чувала, че лазерната епилация е опасна за здравето, аз не съм се подложила все още на това но моята сестра беше, и дава ефект. Разбира се трябва да си направиш няколко процедури за да има пълен резултат и нула коса :lol: но пък не съм чувала, че чак било забранено. В Щатите е доста популярно, след пластичната хирургия. :P
    от Daniela | 21.05.2012 23:03

здравейте, аз не съм доволна от този център и от процедурите като цяло. мисля,че имат повече негативен ефект, отколкото положителен(здравословно)
    от jivka | 27.02.2012 20:36

Здравейте, Аз също ходя във Версус от повече от година. Харесва ми тази процедура и ефекта от нея. Също така съм и много довона от това студио. Ако някой иска да му разясня повече да ми пише.
    от jivka | 27.02.2012 20:32

Здравейте, Почти година и половина ходя на лазерна епилация и съм изключително доволна. Много по-малко болезнена е от колата маска. От както ходя нямам вече подкожни косъмчета, който ако не се погрижиш за тях навреме се превръщат в кошмар. Аз лично забелязах осезаем ефект след втората процедура. Косъмчетата изсветляха и станаха меки. Също така нямах проблем с наболите твърди косъмчета, който са изключително неприятни. Единствения съвет, за който се сещам: Много старателно премахнете със самобръсначка космите. Понеже ако има много и големи косъмчетата, ще изпитате доста дискомфортно опарване. Иначе болката не е толкова страшна и не остават рани или синини след процедурата. Аз лично ходя във Версус. Това е специализиран медицински център за лазерна епилация. Специализирани са само в тази област. Лицата, който извършват процедурите са компетентни(не съм сигурна каква точно степен на медицинско образование имат), но съм сигурна че са много по-компетентни от всички козметици в дрите салони за тази област. Изключително внимателни са и обръщат внимание на всякакви промени на кожата. А и са любезни и обесняват когато ги попиташ за нещо. И не се държат с теб като с натрапник. Ако някой иска да ходи при тях може да ползва кода ми за намеление(10%) само да пише, че иска
    от Svetla87 | 07.03.2011 09:47

Вече година стана, като цяло това със изгаранията и тези неща няма как да стане защото първо се попълва въпросник в който си изясняваш дали е възможно да получиш страничен ефект, а след това се прави тест безплатен след които се изчаква да се види как ще реагира кожата... Пробвай за теста не се плаща нищо и сама ще прецениш
    от SunnyF | 03.03.2011 23:29

Аз още се колебая дали да пробвам лазерна или фото епилация! Много се притеснявам, защото съм виждалал ужасни неща след лазерна епилация а за фото епилация не знам ... Ще пробвам сигурно това зад Интерпред. От колко време ходиш там?
    от Svetla87 | 24.02.2011 10:33

Като цяло аз съм доволна от форотепилацията, но трябва да се правят серия от процедури за да има ефекти и след това да се ходи редовно на поддържащи процедури. Аз вече година ходя в едно студио зад Интерпред и съм доволна. Но трябва упоритост и редовно ходене, ето адреса на салона 40лв. е на процедура http://www.fotoepilaciq-bg.com
    от iskraivanova84 | 19.01.2011 13:22

Колко първоначални процедури трябва да се минат, за да започне да се ходи по на рядко?
    от mynichebub | 18.06.2010 16:50

Аз ползвам у дома Silk'n. Поръчах си го от krasivotialo.com. Дори ми дадоха подарък техни продукти за още 100 лв. По доволна съм от това, което съм пробвала миналата година в Пикасо. Мисля като дойде новия Silk'n да си го смня с него. На 2ра процедура подмишниците вече са ми останали само отделни косъмчета ( аз и преди нямах кой знае колко много де )
    от SweetHarmony | 13.06.2010 15:20

Оффф, ужасно е трудно да се ориентираш във всички тези видове епилации. Забелязвам, че жените хич не са нясно, какво остава за нас мъжете. Оставам с впечатление, че форумите въобще не са мястото човек нещо да проучи. Аз отидох на елос, защото оказва се, че тя комбинира действието на фото и електро + има радиочестота. Започнах с подмишници, за да пробвам и ефектът към момента е 10% окосмяване.
    от slan4itse | 12.06.2010 20:55

Аз съм ходила на фотоепилация за горна устна, но не останах много доволна. Докато ходих на процедурите редовно, косъмчетата наистина изтъняваха и намаляваха, но щом спрях те пак си израстнаха като преди. Затова искам да сменя метода. Чух и аз нещо за елос фотоепилацията, че била някакъв най-нов вариант. Може ли някой да обясни повече - какво представлява и къде се прилага?
    от fotoepilacia.eu | 26.05.2010 02:20

Здравейте на всички, горещо Ви препоръчвам Фотоепилацията Можете да видите повече инфо тук: http://www.fotoepilacia.eu/
    от sexy | 06.04.2010 16:05

Ето и линка към лазер център http://www.lazercentar.com
    от sexy | 06.04.2010 15:53

Това е сайтът на Лазер Център - студиото за лазерна епилация, което посещавам. Там правя процедурите и съм страшно доволна. 8)
    от imarh | 30.03.2010 13:55

Тук има списък на студия от цялата страна предлагащи лазерна епилация http://epilacia.com/каталог/лазерна-епилация-5 а и други процедури де...
    от sexy | 07.01.2010 16:29

И още нещо - това, че сте видели или прочели платен репортаж по някоя медия, далеч не означава, че са ви казали истината. Предполагам, че сте публикували въпроса си в обществен форум като този, именно поради факта, че и вие смятате така, и очаквате да чуете безпристрастно мнение... Но до този момент никой не ви е отговорил и това ме навежда на мисълта, че споменатият вид "епилация" далеч не е най - добрият!
    от sexy | 07.01.2010 16:18

Ефектът от елос епилацията не е задоволителен. По цял свят хората използват или лазерна епилация, или фото - епилация, или електро - епилация (за най - русите и бели косми). Всичко останало е временна сензация. 8)
    от SweetHarmony | 13.12.2009 16:10

Някой може ли да каже нещо за елос фотоепилация? Била най-добрата за момента и безболезнена - интересувам се конкретно за гърди и гръб. Дали действа, ако космите са по-твърди и гъсти?
    от sexy | 12.11.2009 14:50

lilyyy, в лека заблуда си - епилация с лазери се прави в САЩ от има - няма 30 години! И за подмишниците нещо си се объркала, защото изскубването на космите е опасно понеже може да ти се врастне косъма и от това да ти се подуе нещо!
    от lilyyy | 02.11.2009 13:08

в много страни от ЕС лазерната епилация е абсолютно забранена, например Франция.. като процедури не се правят достатъчно дълго време за да може някой да даде точен отговор колко са вредни лазерните процедури. Но дерматолозите определено са против, особено за подмишници, където има съсредоточени много лимфни възли!!! определено е по-добре на кола маска...
    от sexy | 12.10.2009 11:09

Абонирала съм се за Лазер Център само че за 6 пъти! Ни повече, ни по-малко, пък да видим какво ще стане. Засега съм на 3-та процедура на горна устна, излизат ми хилави единични и все по - малко :P
    от mrtease | 15.09.2009 10:45

Здрасти, аз ходя във Версус. Няма общо с другите по качество. Казвам го това, тъй като преди ходих в Пикасо и в Борекс преди това. Наистина лазера им е само за лазерна епилация и с друго не се занимават, за това ги избрах. Те са единствените в София с такъв лазер....а и са наистина учтиви.
    от Явора | 21.08.2009 11:29

Някой има ли отзиви за студио Версус за лазерна епилация в София, но от лично посещение? Или отзиви от някое друго студио, медицински център или болница но със [b][color=#FF0000]нова апаратура[/color][/b]. /Без Пикасо и Борекс/
    от anivals | 25.03.2009 14:58

Няма проблем. Надявам се, че информацията която ти дадох е свършала работа. Наистина е по-добре отколкото с лазерна. До скоро
    от BUTUSIA | 25.03.2009 12:41

много благодаря,но не съм от София
    от anivals | 25.03.2009 10:24

Сега ще ти пратя един линк и там можеш да прочетеш по обстойно за нещата. Иначе какво представлява с две думи: това една голяма машина, която те святка на местата на които ти искаш. Примерно искаш само триъгълник мажат те с един гел и с издължената част от машината ти светкат частите,които са намазани слагат ти едни очила, за да не си вредиш на очите. След което изчакваш от 5 до 7 дена и отиваш да ти дръпнат това, което не е паднало само.По евтино е не е толкова вредно даже въобще и не боли. Ето и линкчето да се запознаеш повече. http://www.beautyface-bg.com/photowaxing.htm Само да ти кажа, че не ходя там откъдето е линкчето, ако си от София мога дати препоръчам едно място. Ако мога да помогна с още нещо казвай
    от BUTUSIA | 24.03.2009 18:09

А бихте ли обеснили за фото епилацията по подробно

Напиши отговор
56 намерени, страница 1 от общо 2