Здравословно хранене | Здравословен начин на живот

Напиши отговор
  • RE: Здравословен начин на живот
    от Pulss | 22.01.2020 13:59

Браво, че си поставил цел , която ще гониш! Тренирай и и гледай живота, не ти трябват добавки и химии. Сваляла съм излишни килограми, спортувала съм и от опит знам, че всичко е в главата ти. Успех
  • RE: Здравословен начин на живот
    от dimokimo | 20.01.2020 20:24

Здравей! Много хубаво е че си започнал да водиш здравословен начин на живот. Няма нищо по-ценно от здравето. Фитнес инструкторите в фитнесите са кожодери, гледат само да ти вземат парите и пробутат техните продукти. Аз лично ползвам само Link като това е мулти витаминен комплекс със съставки грижещи се за ставите. Като цяло не съм фен и на прием на добавки в повече от нормалното и смятам, че в този продукт има всичко нужно за нормално трениращ човек. Надявам се да съм ти помогнал!
  • Здравословен начин на живот
    от cyberpunk00 | 19.01.2020 20:31

Здравейте, от новата година си казах, че искам да водя по-здравословен начин на живот и подобря навиците си. Спрях да пуша и ограничих алкохола до минимум ( само по повод като рождени дни или банкети) . Започнах да спортувам 2-3 пъти седмично по групови занимания. Дойде ред на добавките, като не знам почти нищо за тях а от фитнеса ми искаха много пари за консултация. Бихте ли ми препоръчали нещо което да ми помогне към целта ми за тази година.

Напиши отговор