Здравословно хранене | Отслабването е реалност!

Напиши отговор
  • RE: Отслабването е реалност!
    от Arte | 17.05.2020 13:57

Всяка диета трябва да бъде индивидуална и съобразена с нуждите на всеки човек. Елиминирането на определени храни може да доведе до т.нар. йо-йо ефект след края на диетата. Освен това можеш сериозно да навредиш на здравето си. Затова е важно да се консултираш със специалист вместо да експериментираш.
  • RE: Отслабването е реалност!
    от Ani Borisova | 02.05.2020 15:21

Здравейте, бих искала да споделя с вас моя опит в отслабването. По време на бременността бях качила повече от 20 кг, както и бях натрупала много подкожни мазнини. Търсех диети или режими за отслабване и една моя приятелка ми препоръча сайт Link, тя изпълнява режима от сайта вече 3 месеца и е отслабнала с 7 кг. Реших да пробвам. С помощта на режима от сайта, започнах да отслабвам и свалих всичките излишни килограми, както и успях да стегна и оформя тялото си. В момента тежа по-малко от преди да забременея и се чувствам страхотно. Това момиче помогна на мен и аз искам да предам и на други мами, които имат нужда от промяна. Ако желаете да получите повече информация за режима, пишете ми. Пазете се мами! Хубав ден от мен!
  • Отслабването е реалност!
    от Радка12 | 24.10.2019 01:01

Здравей момичета! Искам да споделя опита си за отслабване. Имах проблеми с наднорменото тегло. Дълго време се опитвах да отслабна, но нищо не ми помогна. Диети, глад, дори спорт. Тогава в едно от списанията намерих статия на Николай Георгиев. Тя разказа как е отслабнала. Опитах се да направя същото. Знаеш ли, отслабвах 18 кг на месец. 18 кг на месец! Момичета, споделям статия. да отслабнете никога не е късно !!!)) Ето блог: Link

Напиши отговор