Здравословно хранене | Ниско въглехидратна - високо мазнина диета

Напиши отговор
  • Re: Ниско въглехидратна - високо мазнина диета
    от д-р Цончев | 21.07.2018 20:11

Горното се отнася за друг въпрос - объркал съм. Ако това е правено на гладно глюкозата е горногранична HOMA индексът също
    от bumblebee | 17.07.2018 20:30

Глюкоза, инсулин и HOMA?
    от д-р Цончев | 16.07.2018 19:31

Според мен са ОК
    от bumblebee | 13.07.2018 18:56

Здравейте, днеска си направих изследване ... вече 1 месец съм на тази диета и резултатите не са добри. Моля за мнение [url]Link
    от Penka Petrova | 09.07.2018 14:57

Една приятелка беше много пълна и за 2 месеца свали близо 20 кг. и продължава… :shock: Така, че със сигурност има ефект от тази диета, дори във фейсбук има групи за взаимопомощ.
    от д-р Цончев | 27.06.2018 20:58

Не е добре според мен
    от bumblebee | 26.06.2018 20:42

Един въпрос - удачна ли е при премахната жлъчка?
    от Елица Иванова | 25.06.2018 12:25

Напоследък е много актуална тази диета и се чудя дали да не я пробвам и аз. Имам нужда да сваля няколко кг. :lol: но нямам обратна връзка за нея... Ако споделите има ли ефект или е поредната диета...
    от venci.m | 01.06.2018 17:26

Oтговор bumblebee post_id=241514 time=1525719234 user_id=7148: Здравейте, на тази диета съм от месец и нещо и мога да споделя, че се чувствам много добре. Пълен съм, но с нея започнах да отслабвам доста и имам страшно много енергия. Проблемът е, че започнах да вдигам пикочната киселина. В момента пия половин аденурик от 80 мг. и е ОК, но когато спра започва да се вдига пак. Приемам поне 2 пъти дневно месо с животинска мазнина. Спрял съм всякаква захар и подсладители и от време на време, по време на тренировка, ми прилошава и според мен е от спад на гликогена в кръвта. Можете ли да ми дадете някои насоки за пикочната киселина? Това в момента ми е най-големия проблем, защото не искам да развия подагра...
    диетата е страхотна и аз свалих доста килограми с нея 8)
    от д-р Цончев | 17.05.2018 19:50

Докато е в норма нямате проблем
    от bumblebee | 13.05.2018 11:19

Просто се притеснявам, дали заради диетата я вдигам или просто, заради метаболитен синдром. Наплашиха ме за подагра...а в тази диета се консумира доста червено месо.
    от д-р Цончев | 12.05.2018 19:19

Към момента е добре пик. киселина, какво ви притеснява, тя принципно не може да падне много ниско
    от bumblebee | 09.05.2018 21:09

В момента около 280-300. Преди време съм я вдигал и над 400.... С тази диета гледам да пия повече вода, но сякаш нещата не се получават. Не съм сигурен дали е заради месото или просто имам някакъв проблем.
    от д-р Цончев | 09.05.2018 18:33

Колко ви е пикочната киселлина?
  • Ниско въглехидратна - високо мазнина диета
    от bumblebee | 07.05.2018 21:53

Здравейте, на тази диета съм от месец и нещо и мога да споделя, че се чувствам много добре. Пълен съм, но с нея започнах да отслабвам доста и имам страшно много енергия. Проблемът е, че започнах да вдигам пикочната киселина. В момента пия половин аденурик от 80 мг. и е ОК, но когато спра започва да се вдига пак. Приемам поне 2 пъти дневно месо с животинска мазнина. Спрял съм всякаква захар и подсладители и от време на време, по време на тренировка, ми прилошава и според мен е от спад на гликогена в кръвта. Можете ли да ми дадете някои насоки за пикочната киселина? Това в момента ми е най-големия проблем, защото не искам да развия подагра...

Напиши отговор