Здравословно хранене | Зелено кафе - как и по колко се пие?

Напиши отговор
  • Re: Зелено кафе - как и по колко се пие?
    от Teodora | 16.09.2016 16:12

Разбира се,че е по-добре, ако в същото време тренираш. При всеки човек е различно, може да отнеме месец, два..
    от milena | 14.09.2016 10:53

Здравейте! И аз напоследък чувам за положителния ефект на зеленото кафе. Намерих в Link зелено кафе на капсули. Ако започна да го приемам, трябва ли да го комбинирам с фитнес и след колко време да очаквам някакви видими резултати?
    от B trend | 15.08.2016 17:49

Никакъв резултат, а и на вкус изобщо не ми хареса. Блудкаво и гадно, не е моя начин за отслабване.
    от Pepi | 22.07.2016 12:05

Доста хора са се запалили по това вълшебно кафе, но и моите наблюдения са че не чак такова чудо :) Трябва си спорт и хранителен режим за трайни резултати :)
    от Kiril | 18.07.2016 05:25

Аз лично не съм видял някой да е доволен (ако се приема за отслабване)... Някой има ли който да сподели мнение за него?
    от Teodora | 16.07.2016 10:41

Има много начини и методи за приготвяне, аз лично го правя на джезве.
  • Зелено кафе - как и по колко се пие?
    от Диана Великова | 31.03.2016 17:46

Здравейте. Много се говори за положителните ефекти от зеленото кафе. Продава се и на много места (говоря за това натуралното, не под формата на екстракт, капсули и такива неща). Но не знам как точно се приготвя за консумация и по в какви количества се взима. Казаха ми, че вероятно като турското кафе трябва да се кипне 3 пъти и да се сваля от котлона. Други ми казаха, че се киснело за час и се прецеждало.. Така и не ми стана ясно. Може ли някой да сподели опит?

Напиши отговор