Здравословно хранене | Проблем с килограмите. Малко помощ.

Напиши отговор
  • RE: Проблем с килограмите. Малко помощ.
    от Марияна | 09.10.2018 14:47

Миналата година август месец бях стигнала заветните 95 килограма, за височина от 1.64 са си множко, и почнах да се ограничавам с хляба, сладкоро, газираното, но всяка неделя си похапвах всичко , което искам, за два месеца смъкнах 12 кг. След това една прияятелка ми предложи Lipoin таблетки , lipoin.com/otslabvane от тук си ги взимам. Заради тях започнах да въртя и велоагрометъра вкъщи, и с ограничението спрямо храната, смъкнах за месец 9кг, Не можах да повярвам. След това спрях да правя каквото и да било, но се ограничавах какво ям все пак. Но не съм качила нито един килограм, мисля че това е от хапчетата. След толкова месеца почивка така да се каже, онзи ден пак си поръчах отново. Имам да свалям още 15кг, надявам се, да успея до декември да влезна във форма :)
  • Re: Проблем с килограмите. Малко помощ.
    от milena | 14.03.2017 10:28

На първо място трябва да пиеш много вода, освен това е хубаво да спортуваш и да промениш хранителния си режим. Хубаво е да увеличиш въглехидратите и червените меса драстично. За да се случат по-бързо нещата, ти препоръчвам да добавиш и гейнъри, моят мъж си взима от тези Mod edit - много е доволен и има видим ефект, като ходи на фитнес по 3 пъти седмично.
    от Сиси | 04.02.2017 04:35

И едно прочистване от паразити веднъж дваж годишно и ще дръпнеш. Видяла съм го! Чети в bg-mamma.com темата: Прочистване на организма от паразити.
    от Доц. д-р Цончев, дм | 15.01.2016 20:34

По-добре е първо да се обърнете към лекар диетолог, той да препоръча мерки.
  • Проблем с килограмите. Малко помощ.
    от Yavor | 15.01.2016 08:58

Висок съм около 175 и тежа около 63-64. На 23 години съм. Ям по 4-5 пъти на ден. Пловодове, меса, супи, чипсове, вафли, KFC, квото ми дойде, всичко ям И НЕ МОГА да кача килограми. Все си седа едни и същи. Намалих драстично цигарите - пуша по 2-3-4 на ден и пак не мога да кача. Мислех си за протеин, ама се чудя. Какво ще ми препоръчате. (А и сега започнах да тренирам разни спортове, така че сигурно ще е още по-трудно да кача..).

Напиши отговор