Коментари, идеи, препоръки | Въпрос към д-р Цончев - кой преглежда публикациите в сайта?

Напиши отговор
  • RE: Въпрос към д-р Цончев - кой преглежда публикациите в сайта?
    от Ivka | 11.07.2019 21:50

Здр можете ли да ми помогнете в резултатите за chlamidia trach- ig G резултат 0'77 ratio.Стойности до 0'90(0'90-1'10 сива зона)
    от Меги | 01.07.2019 09:55

Здр лекува се за ТБЦ на гръбначен стълб 2 пъти провежда лечение и тв спот теста ми е мн положителен преди и сега също дайте ми съвет какво да правя лекарите казват че нищо не може да се направи
    от adi kamenova | 26.06.2019 14:07

Перибронхиални уплътнения, извинете ме!
    от adi kamenova | 26.06.2019 14:06

Здравейте! Днес правих снимка на бял дроб и заключението е Единични перибронхиални отклонения! Имали ли причина да се притеснявам за нещо сериозно? Благодаря Ви предварително!
    от Pufi | 15.06.2019 01:41

Здравейте Ходих на лекар преди две седмици и каза че са афти даде ми лекарство да се мажа но не минава. Те не са точно бучки а са бели петна от двете страни на езика от едната страна имам 2 а от другата 1. Ако бяха афти нямаше ли да се излекува до сега страх ме е много.
    от д-р Цончев | 06.06.2019 19:58

Пуфи, трябва това даго види УНГ доктор. Вероятно са възпалени папили и ще мине след като се излекува гърлото.
    от д-р Цончев | 06.06.2019 19:57

Стоянова, не виждам някакъв повод за притеснение в тия резултати, така че ако мастопатията не предизвиква някакъв проблем не смятам за нужно да се прави нещо
    от д-р Цончев | 06.06.2019 19:56

Иване, аз лично не съм привърженик на тия екстензии, но има колеги, които го правят добре, аз лично не смея... особено на оперирани пациенти. Всичко е въпрос до човек и до ръка както се казва.
    от Pufi | 04.06.2019 18:40

Здравейте Аз съм на 24 години и на езика имам три големи топчета от двете страни. Това ме притеснява доста. Като преглъщам ме боли гърлото от едната страна и имам чувството че топчетата стават все по големи.
    от Stoyanova | 04.06.2019 11:45

Здравейте д-р Цончев! Днес си направих мамография на двете гърди. Резултатът е: Фиброкистозна мастопатия. Калцификати двустранно. Намам болки в гърдите. На 58 години съм. Какво да предприема? Благодаря
    от Иван Маринов | 01.06.2019 20:21

Добър вечер д-р Цончев, още веднъж се извинявам,че не съм написал моят въпрос на правилното място. Имам болки след операция на дискова херния на ниво L5-S1 през 2012г. Болките се засилиха през последния месец. Поради ,което реших да пробвам и иглотерапия,но освен иглите лекарят ми прави и нещо подобно на екстензия.Опъва ли единия крак,който ми е изтръпнал в момента.Въпросът ми е има ли шанс да се получи някакво разместване по гръбначния стълб и дали това може да доведе до усложнения?След операцията ми беше казано ,че всякакви опъвания ,усуквания и изпуквания са противопоказни.Затова и аз съм доста резервиран към тези методи на лечение. Благодаря! Лека вечер!
    от д-р Цончев | 01.06.2019 19:14

Моля, поставяйте въпросите си на правилното място в ъв форума и точно дефинирайте въпросите си за да можем да отговорим с колегите
  • RE: резултат от епикриза
    от Petkova | 01.06.2019 18:43

Установено силно инфламиран десен анекс
    от Aleks | 09.02.2019 09:09

Здравейте от скоро имам болки отляво под гърдата нещо като схващане и имам чувството, че започвам по трудно да дишам и бързо отминава на етапи е..
    от Ивайло Джонов | 07.02.2019 20:51

Благодаря ви!!!!
    от д-р Цончев | 03.02.2019 19:12

Не, нищо общо няма с рак. Трябва да се тушира раничката и ще мине.
    от Ивайло Джонов | 28.01.2019 22:06

Здравейте!!! Др Цончев От 3 месеца имам рана в основата на езика която незараства. Ходих на УНГ и Орален хирург казват че е от прехапване. Запопнаха болки в ушите възпалени лимфни възли. Вашата компетентност ще ми е важна!!! Споррд вас симптоми ли са рак..?
    от Ivka | 15.01.2019 17:48

Сега направо се обърках нз какво да предприема
    от Ivka | 15.01.2019 17:47

Здр след като посетих личния лекар ,той ми видя резултатите и каза че няма нещо притеснително,лошо е ако пише масово бактерий , посъветваме да пия повече вода
    от Ivka | 15.01.2019 16:40

Благодаря ви
    от д-р Цончев | 14.01.2019 21:15

Моля, поставяйте въпросите на подходящото място във форума В урината ви има бактерии, което може да е причина за уроинфекция или пробата да е замърсена. Трябва да се пусне микробиологична посявка на урина и да се види резултата
    от Ivka | 13.01.2019 15:26

Здр Искам да попитам ,правех си изследвания на кръв и урина,всички стойности са в норма,но ме притеснява на урината покаЗателя Седимент 7- 8левк.еп.кл.бактерий
  • Re: Въпрос към д-р Цончев - кой преглежда публикациите в сайта?
    от jerrymaguire | 13.10.2017 20:27

Моля, задайте въпроса си в тема от форума!
  • Re: Въпрос към д-р Цончев - кой преглежда публикациите в сайта?
    от Мартина | 13.10.2017 19:44

Здравейте . Извинявам се за въпроса,но какъв лекар сте? Понеже искам да попитам за нещо,което ми откриха и не ми дава мира!Имам нужда и от друго лекарско мнение...
  • Re: Въпрос към д-р Цончев - кой преглежда публикациите в сай
    от д-р Цончев | 21.12.2013 12:32

Моля, изпратете това питане до admin.
  • Въпрос към д-р Цончев - кой преглежда публикациите в сайта?
    от maycal | 20.12.2013 14:19

Вече втори път задавам този въпрос - има ли редактиране на статиите, сега по повод на това заглавие: "Стресът доказано разболява сърцето" с подзаглавие: "Води до промяната на ген" От статията се разбира, според мен, че се обсъждат случаите, при които стресът действа при хора с вече променен - по някакви причини, геном. Подзаглавието подвежда, че текста е за промяна на генома от стреса. Не че не допускам, че то е възможно, но просто статията не е за това! Кой е авторът на това подзаглавие?

Напиши отговор