Коментари, идеи, препоръки | Благодарност и препоръки.

Напиши отговор
  • RE: Благодарност и препоръки.
    от KristinaIv | 13.08.2019 12:15

Искам да изкажа голямата си благодарност към Проф. Д-р Стефан Иванов, акушер-гинеколог и онкогинеколог от гр. Варна, който ми помогна да забременея веднага, след като ние с мъжа ми 2 години преди това пробвахме безуспешно. Професор Иванов е не само професионалист в сферата си, но и обръща голямо внимание на пациентите си и ги предразполага. Аз получих точното лечение за мен и съм много щастлива, че попаднах точно на него. Желая му здраве и още много бъдещи успехи!
    от AntoniyaGD | 12.08.2019 21:27

Бих искала да изкажа благодарности на проф. Иванов, при когото от миналото лято след много посещения на различни лекари в страната и чужбина лекувам ендометриоза. Освен професионалните му качества, това, което харесвам у него, е умението да предразполага пациента и да го успокоява, което допринася за по-бързото възстановяване. Никой лекар досега не ми е обръщал толкова голямо внимание и не е поддържал връзка с мен по телефона, за да следи постоянно състоянието ми. Радвам се, че попаднах на него и му пожелавам здраве, за да продължа да прави това, което обича и умее най-добре!
    от Svetla | 23.07.2019 13:47

Казвам се Светла Александрова от гр. Шумен Искам да изкажа своята голяма признателност към Човека професор д-р Стефан Иванов. Изключителен професионалист, който печели сърцата на своите пациенти от пръв поглед. Когато човек вярва в своя лекуващ лекар, той успява да пребори и най-страшната болест, пред която се изправя. Ако ние всички се научим да работим така, както професор Иванов, който обича своята професия, отдава и се изцяло и е съпричастен с болката на пациента, тогава с гордост можем да кажем: " Ние сме българи!" Да сте жив и здрав и винаги усмивка да грее на лицето Ви, защото ние имаме нужда от професионалисти като Вас.
    от Sneji Vasileva | 26.01.2019 12:56

Здравейте, не знам дали тук е мястото, но просто искам да споделя огромната благодарност, която изпитвам към Проф. Стефан Иванов Акушер-гинеколог от гр.Варна. На 08.01.2019г. оперираха майка ми, след като няколко месеца по-рано й бяха поставили ужасяваща диагноза. Всичко мина .. след около 4 ч. тя излезе от упойка и започна да се възстановява. Сигурна съм, че тя не е единствената с такава история, но благодарение на Проф. Иванов нашата история е различна. Невероятен човек и професионалист. Вниманието, което отделя на пациентите си .. не знам дали друг български лекар го прави. И на само на пациентите си, но и на техните близки. Само, който го познава ще разбере какво имам предвид. Желая му само здраве, щастие и безброй благодарни пациенти.
    от Val | 07.12.2018 22:26

Сърдечни благодарности на проф.д-р. Стефан Иванов, акушер-гинеколог,онкогинеколог за всичко,което направи за мен-предложеното консервативно лечение и лапароскопия. 2 години след операцията се чувствам много добре. Изключителен професионалист в своята област . Дано има повече лекари като него !
  • Re: Благодарност и препоръки.
    от ММаринска | 19.07.2017 09:23

Бих искала да благодаря сърдечно на проф. Стефан Иванов онкогинеколог за вниманието, професионализма и отговорното отношение към мен. Бих искала да кажа, че освен многото познания в областта, в която работи той проявява една чисто човешка загриженост и внимание към пациента, които помагат много.
  • Благодарност и препоръки
    от ММаринска | 17.07.2017 10:01

Здравейте читатели, Бих искала да препоръчам проф. д-р Стефан Иванов, акушеро-гинеколог онколог, като един много добър лекар, който освен че знае много за професията си и може да помогне на болните със огромните си знания в областта е един изключително човечен и загрижен за здравето на пациентите човек, което помага на нас неговите пациенти да чувстваме сигурност, че ще се преборим с болестите си и ще си върнем усмивката и вярата за бъдещето.
    от petrova | 09.03.2017 17:43

Сърдечно благодаря на проф.д-р Стефан Иванов-дмн за всичко, което направи за мен- предоперативни прегледи и вдъхнатия оптимизъм, невероятния професионализъм при сложната гинекологична оперативна интервенция, денонощното обгрижване в реанимацията и в отделението.Вие за мен сте един добър и чудесен приятел, дарявайки ме с отзивчивост, човещина, топлота и обич. Видно от следоперативните образни изследвания, оперативния екип, с оператор проф.д-р Стефан Иванов-дмн, е постигнал перфектен резултат. Благодарност и към персонала на СБАГАЛ гр.Варна за обгрижването и приятелското отношение. Не пожелавам на никого такава съдба,но ако се наложи, не се колебайте и се възползвайте от професионализма, знанията, опита и човечността на лекаря д-р Стефан Иванов-дмн, акушеро-гинеколог-онколог в СБАГАЛ гр.Варна, преподавател в Медицински университет – Варна. Г-жа Петрова, гр.Варна
    от petrova | 09.03.2017 17:38

Сърдечно благодаря на проф.д-р Стефан Иванов-дмн за всичко, което направи за мен- предоперативни прегледи и вдъхнатия оптимизъм, невероятния професионализъм при сложната гинекологична оперативна интервенция, денонощното обгрижване в реанимацията и в отделението.Вие за мен сте един добър и чудесен приятел, дарявайки ме с отзивчивост, човещина, топлота и обич. Видно от следоперативните образни изследвания, оперативния екип, с оператор проф.д-р Стефан Иванов-дмн, е постигнал перфектен резултат. Благодарност и към персонала на СБАГАЛ гр.Варна за обгрижването и приятелското отношение. Не пожелавам на никого такава съдба,но ако се наложи, не се колебайте и се възползвайте от професионализма, знанията, опита и човечността на лекаря д-р Стефан Иванов-дмн, акушеро-гинеколог-онколог в СБАГАЛ гр.Варна, преподавател в Медицински университет – Варна. Г-жа Петрова, гр.Варна
    от Ненка Редева | 03.12.2016 17:18

Защо сме толкова лоши, че бързо забравяме доброто. Аз съм здравен работник и се казвам Н.Радева. През 2014 година г. ме лекува проф. Стефан Иванов. За мен той е най добрият лекар, човек, роден да помага и лекува! Да бъде психолог и приятел. Искам да му кажа това, което чувствам от сърце и душа! Благодаря, Професор Иванов! Аз се чувствам много добре и съм в отлично здраве! Н. Радева, град Варна.
    от Лазар Ррр | 01.01.2016 13:41

Моите благодарности са за проф. д-р Диана Петрова от Александровска болница, д-р Г. Ангов от Александровска болница и не на последно място д-р Цончев, за това, че е винаги готов да помогне на хората в беда и е помогнал на много съфорумници! Да му е честита новата година и само хубави неща да му се случват!
    от PeAn | 05.03.2015 10:40

Благодаря Ви от все сърце, проф. Иванов! За изключителния професионализъм, отговорност, висок морал и дълг, с който подходихте към сложната и тежка гинекологична операция на най-близкия за мен човек. За обичта, топлината и спокойствието, с което дарихте болната и нас близките. За отзивчивия и прекрасен персонал, който ни обгрижваше. За чистотата в отделението. Това е вълшебна приказка. Няма такава реалност - ще кажат повечето хора. Много бих искала проф. Д-р Стефан Иванов от АГ болница гр. Варна работи 21 години в областта на онкологията, преподава на студенти, обучава лекари, работил в чужбина, докосвал се е до светила в медицината, за да може и в нашия гр. Русе и във вашия град да консултира нуждаещите се . Благодаря на Господ, че ни изпрати при Вас и моля Господ да Ви дава здраве, сили, борбеност и да успявате във всяко начинание.
    от valkova | 18.05.2014 22:52

Здравейте уважаеми читатели, искам да изкажа дълбоката си благодарност към Проф.дмн д-р Стефан Иванов,акушер-гинеколог,онколог,хирург! Искам горещо да препоръчам на дамите, да не се отказват лесно от дългото консервативно лечение, пред оперативната намеса-нека тя бъде последното стъпало до окончателното решение. Лекувана съм успешно вече седем години от професора с лекарството Золадекс.Имах проблем - миоматозна матка,отговаряща на 4-5 мес.бременност, с придружаващи чести кръвоизливи. В момента съм в премнопауза, получих силно и продължително кървене, което всеки гинеколог би решил бързо и лесно чрез пълна хистеректомия. Проф. Иванов прояви изключително търпение,отговорност и съпричастност-приложи ми иновативна схема на гореспоменатото лекарство и отново съм добре! Той седем години ми спести сериозни проблеми,произхождащи от съвпътстващите ме заболявания- Тиреоидат на Хашимото, диабет 2-ри тип, хипертония,остеопения. За първи път много тесен специалист решава глобално, за целия ми организъм, частния проблем.Дано родната ни медицина дава повече преднина на специалисти, като Проф.Иванов, който е съчетание на квалитет и човечност!
  • Re: БЛАГОДАРНОСТ от ГЕРИ
    от GERGANA TANCHEVA | 09.09.2012 22:57

Искам да искажа своята благодарност и уважение към проф.д-р СТЕФАН ИВАНОВ ДМН-завеждащ катедра АГ към МУ в гр. ВАРНА.Работи в специализираната АГ болница в града.Лекар с голям опит, знания,професионализъм и иновативност в онкогинекологията.Оперирана съм преди 5 мес. с диагно- за субмукозен леиомиом на матката.С благоприятен изход от заболяването. В момента се чувствам мн. добре. Възхитена съм от хуманното му отношение,съпричастност и отзивчивост към проблемите на пациентите си,което на практика се среща вече много рядко.Такива лекари трябва да имат нашата подкрепа.Сърдечно БЛАГОДАРЯ! Желая ВИ бъдещи успехи в благородната и животоспасяваща професия докторе!!!
    от greta44 | 24.11.2011 23:43

Искам да благодаря на двама лекари и човеци от болницата които направиха и невъзможното преди 4г и спасиха баща ми един провинциалист в тежко състояние . Благодаря ви др. МИНЧЕВ и др. ПЕНЕВ за всеодаиността професионализма и човечноста Ви.Нека Бог да Ви закрия да ви дава здраве , щастие и много успехи !! Прекланям се пред вас !!
    от д-р Цончев | 05.11.2011 13:21

Публикувайте координати на този човек, че да могат да го ползват потребителите.
    от Sevdana Lubenova | 03.11.2011 11:16

Здравейте приятели, Казвам се Севдана Любенова и бих искала, изразявайки благодарността си към мануален и кинезитерапевт Евгени Манолов, да ви бъда и полезна. Преди два месеца, скована от силна болка вследствие дълго отглеждана дископатия, ми направиха скенер в "Токуда" и лекарското решение беше - "операция". Онемях от ужас и притеснение, но случайна среща с приятел ме отведе до Евгени Манолов. Веднага започнах процедури, макар че не бях най-големия оптимист. Но чудото стана..., сега съм добре. Моят съвет е: не пренебрегвайте алтернативните форми на лечение, не бъдете консервативни. Сърдечно благодаря на Евгени Манолов, ако някой се нуждае от помощ в такива случаи, нека ми пише на и-мейл: sevdana.lubenova@abv.bg, ще ви дам адреса.
  • Благодарност и препоръки.
    от DDoncheva | 22.11.2010 22:40

Уважаеми читатели, Първо искам да Благодаря на Доц.Д-р Стефан Иванов,акушер-гинеколог,онкогинеколог и преди всичко професионалист в изключителната си благородна и хуманна професия.Преди три години и половина той диагностицира доста напредналото заболяване на майка ми-карцином на матката-3 стадий.Една тежка диагноза.Но въпреки сложната ситуация,правилната терапия и лечение удължиха живота на майка ми.Този невероятен човек направи невъзможното за да покаже,че добрия професионализъм,съчетан с грижовно ,мило човешко отношение могат да забавят или спрат тази коварна болест.Всички знаем,че тези болни са обречени и когато са загърбени от държава и медици,не им остава нищо друго освен да се молят за бърз,безболезнен край.Но ако попаднете в сигурни ,добри ръце,както майка ми имаше късмета-изход има и той е положителен. Дами не Ви пожелавам подобна съдба,но най- важното е своевременно профилактиране особенно след 35 г. И то при специалист какъвто е Доц.Д-р Стефан Иванов.В момента той работи във Варна,знам че дава и консултации в София.Наистина ще бъдете в сигурни ръце.

Напиши отговор