Зов за помощ! | Въпрос към акушер-гинеколог

Напиши отговор
  • RE: Въпрос към акушер-гинеколог
    от д-р Цончев | 16.07.2019 15:44

Моля,пишете на кирилица
  • RE: Въпрос към акушер-гинеколог
    от Titi | 09.07.2019 19:31

Zdraveite Iskam da popitam vazmojno li e da se zachene 3 dni predi predpolagaemata data na menstroaciqta i ako e vazmojno shte doide li cikala na tazi predpolagaema data
  • Re: Въпрос към акушер-гинеколог
    от Deryi | 02.12.2016 12:46

Бременна съм в 4 мес и ползвам дефлувал шампиан ще вреди ли на бебето ми
    от д-р Цончев | 23.01.2016 16:08

Моля, пишете на кирилица!!
    от djansel | 23.01.2016 13:02

zdraveyte az iskap neshto da popitam ot vaz na 27.12.2015 mi doyde mensiza no 26.11.2015 praih test za bremenost i mi beshe pozitiv i 27.11.2015 mi doyde mesiza cerveno i normalno beshe sled mensizami praih test bese negatif i a 12.2015 pak normalno mi doyde mensiza sega na 01.2016 oshte nemi doyde mensiza i mi stava loso mmnogo mi se yede i mi se provristim dali i imam cvetna bremenos mensizami 2 dena idva no pirmiya den cerveno normalno 2 den kafiyav
    от Аделина | 01.03.2015 14:21

Приемам Диане 35 за регулиране на менструалния цикъл и акне, а не с цел контрацепция. Пропуснах една таблетка. Нужно ли е да я приемам сега? Приемът на следващата трябва фа ми бъде по схема в 9.30 вечерта.
    от д-р Цончев | 13.12.2014 21:07

Малко вероятно е да настъпи забременяване. Добре е да пуснете един тест за всеки случай или да посетите АГ.
    от BURGA | 10.12.2014 19:15

нa 4 или 5 ден от цикала
    от д-р Цончев | 10.12.2014 17:47

На кой ден от цикъла е бил половия контакт?
    от BURGA | 10.12.2014 14:08

здравейте, искам да попитам следното имах полов контакт няколко дни след края на менструацията 6 дни след половия контакт ми се появява кафеникаво зацапване придружено с болки в яйшниците и кръста на какво може да се дължи на овулацията или бременност. благодаря ви предварително
    от д-р Цончев | 21.11.2014 14:44

Няма как да се отговори конкретно на такъв въпрос. Чакайте...
    от Анна | 21.11.2014 09:04

Здравейте, на 18 години съм, водя полов живот и досега не съм имала проблеми, но този път се притеснявам, защото вече 3-ти ден не ми идва, с приятеля ми го правим редовно, всеки път го правим с презерватив, но последните които взехмв му бяха малко малки , не са се късали, но аз все пак се протеснявам, също така един път го направихме, той свърши в презерватива, после имаше малко почивка и той го вкара без презерватив, възможно ли е да са били живи сперматозоидите и да съм забременяла ?? Благодаря предварително
    от elena | 13.06.2014 22:22

KNCTA(1,5cm)MOJE li Da CE ZABPEMEHEE
    от jerrymaguire | 12.06.2014 22:43

Моля, пишете на кирилица!
    от elena | 12.06.2014 15:40

Zdraveite ,iskam da popitam,zadarjaniqt fulikul problem li e za zabremenqvane?
    от desi | 14.11.2013 11:22

Zdraveite! Iskam da vi popitam edin vapros. Uni mesec rodih, na 17 uli mI beshe parvata menstryaciq . Ot oktomvri mesec zapochnah da yseshtam nqkakvi dvijeniq v dqsno na korema vse edno ima bebe. Oktomvre mesec predi da mi doide si napravih test I toi beshe otricatelen. Doidemi, no menstryaciq ta mi beshe po-oskadna. Kato prodaljitelnost beshe normalna. Po vreme na neq si napravih nov test I toi beshe otricatelen. Sled kato mi svarshi pak si napravih test I toi beshe otricatelen. Vaprosa mi e sled 3 otdicatslni test vqzmojno li e da sam bremenna I ot kakvo moje da sa tezi dvijeniq? Pri cvetna bremenost testa otchita li prsvilno?
    от jerrymaguire | 21.10.2013 22:19

Мога да отговоря само за фолиевата киселина - желателно е да се пие. По принцип преди зачеването 3 месеца и три месеца след. Някои жени пият фолиева киселина през цялата бременност.
    от Дани | 21.10.2013 16:31

Здравейте! Въпросите са ми следните : в 6 г.с. имах леко зацапване(2 капки) и ми беше изписАн да пия Утрогестан 3х1. Но шпа и витамин Ц, в 8г.с. Ми казаха, че всичко е наред да продължа с хапчетата, но до кога? Не ми оточниха. Може ли да ми отговорите до кога трябва да ги пия? Не ми беше казано да пия фолиева к-на а трябва ли? в момента съм в 11 г.с. Благодаря!!!
    от Iva | 02.08.2013 18:55

Уважаеми докторе, На терапия съм със Золадекс в продължение на шест месеца. Скоро приех третата инжекция. Бих искала да знам дали е възможно да забременея по време на полов контакт без предпазни средства, докато приемам лекарството. Благодаря Ви за вниманието.
    от d-r nedialkov | 18.02.2013 11:31

Не съм убеден, че мазането със солкожин ще ви реши проблема(ако го има) Но определено след менструация.
    от Galina | 16.02.2013 18:07

Здравейте отново , интересува ме конкретно процедурата за ерозио на шийката,която се извършва със препарата Солкожин.Има ли точно определен период от месчния цикъл,в който трябва да се осъществи намазването и възможно ли е това непосредствено преди менструация?
    от d-r nedialkov | 05.02.2013 07:15

Много се спекулира и злоупотребява с т.нар ерозио или пък "Раничка". Скоро имах 32 г пациентка с карцином на шийката, след дългогодишно лечения и обгаряния по кабинети на ранички. Пълни глупости. Отидете на свестен гинеколог и си пуснете течно-базирана цитология. Това е адекватната съвременна цитонамазка. "Ерозиото" което иска да "обгаря" може да е нормална физиологична метаплазия на цервикалния епител. Успех!
    от Galina | 04.02.2013 17:54

Здравейте, по повод бяло течение посетих гинеколог днес, като ми каза че имам ерозио на маточната шийка, което трябва да се обгори. Взеха ми секрет за микробиология, но не и цитонамазка. Въпроса ми е нужно ли е това аз съм на 23 години и една такава манипулация необходима ли е ?
    от jerrymaguire | 13.11.2012 14:54

Моля, пишете на кирилица!
    от Manuela | 13.11.2012 14:42

Zdraveite iskam da popitam neshty. Hodih pri ginekolog i mi otkri ugolemen qichnik vuprosa mi e zabraneno li e i vredno li, e da se pravi sex v perioda na lechenieto kakto za men taka i za moq partnior ?
    от Stefka Bachvarova | 30.08.2012 01:02

Здравейте, би искала да Ви попитам, изписаха ми Лактажин ваг. капсули за 10 дена, мога ли да имам полови контакти по време на лечението? Благодаря Ви предварително!
    от sak | 19.03.2012 21:53

Здравейте! Имам един въпрос-по време на терапия със Золадекс възможно ли е да забременея и ако да ще има ли последствия за плода?
    от Карина | 28.02.2012 19:24

Здравейте имам следният въпрос: мога ли да према хапче за спешна контрацепция Escapelle, въпреки че на 07.02 съм правила аборт и до този момент все още не съм имала нормална менстроация? Крие ли това някакви рискове и изобщо двете неща имат ли общо по между си? Благодаря ви
    от vanina95 | 01.03.2010 21:44

Здравейте, ако може да попитам защо когато правих секс с приятеля ми след около половин час започна много да ме болиот ляво в областа на таза. Това нещо сериозно ли е защото се притеснявам много.
    от Радослава | 29.12.2008 10:38

Благодаря, нестава въпрос за системен прием,а за инцидент. Той се изплаши много и несмятам,че ще има 2-ри опит.
    от iwa | 28.12.2008 22:11

Не, няма .Не говори за системно приемане ,нали?
  • Въпрос към акушер-гинеколог
    от Радослава | 28.12.2008 20:20

Здравейте, въпросът ми е такъв:дали има опасност за плода,ако съм заченала точно когато приятела ми същата вечер е взел кокаин.Моля да ми отговорите спешно. Ще съм много благодарна.

Напиши отговор