Зов за помощ! | Храчки с кръв

Напиши отговор
  • RE: Храчки с кръв
    от mario | 15.04.2021 20:13

Мерси много!
    от д-р Димитров | 14.04.2021 20:15

Да, може да приемате Омепразид, но най-много 20 mg един път дневно, ако приемате и Аспирин.
    от mario | 14.04.2021 10:13

Благодаря Ви отново!Последен въпрос към темата, може ли според вас да приемам Омепразид срещу киселини, ако съм приемал предните 2 дена Сераза и Аспирин,имам рефлукс попринцип и симптомите на рефлукс се завърнаха от тези лекарства.Мерси!
    от д-р Димитров | 12.04.2021 14:17

Не е необходимо да приемате аспирин.
    от mario | 10.04.2021 21:53

Може ли да Ви попитам още едно нещо д-р Димитров?Според вас да продължавам ли да взимам Аспирин протект,взимах го 4-5 дена подред и се чудя сега,след като мина толкова време да продължавам ли, не съм взимал от няколко дена?Благодаря Ви!
    от mario | 09.04.2021 14:25

Благодаря за отговорите!Успех Ви желая!
    от д-р Димитров | 08.04.2021 23:15

Най-вероятно инфекцията вече е преминала, усложнения се наблюдават само в много малък процент от случаите.
    от mario | 08.04.2021 14:30

Благодаря Ви още един път за отговорът!А според вас дали съм минал вече вирусът?14 дена минаха,нямам температура от 7 някъде,може ли да се каже,че съм го минал или все пак са възможни усложнения?Мерси предварително за отговора
    от д-р Димитров | 07.04.2021 21:47

Не е нужно да посещавате лекар, освен ако не се появят проблеми като задух, проблеми с кръвното, сърцебиене или световъртеж.
    от mario | 07.04.2021 11:47

Много Ви благодаря за отговорът!За сега слава на бога нямам други симптоми, от близо 14 дена съм с вируса,дали според вас е още в организмът ми ?Според вас след като мине карантината да посетя ли пулмолог,нямам задъхване или нещо такова,даже вчера направих 10 лицеви опори да се пробвам дали ще се случи нещо,но нормално е уж,пулсът и той нормален за сега,дали да посетя пулмолог и кардиолог според вас след болестта?Благодаря Ви за подкрепата!
    от д-р Димитров | 06.04.2021 22:07

Не бива да се притеснявате, ако възникнат по-тежки симптоми, като затруднено дишане, тогава потърсете медицинска помощ. Приемайте повече течности.
  • Храчки с кръв
    от mario | 06.04.2021 13:21

Здравейте, диагностициран съм с Ковид,правих ренген и се оказа,че имам бронхиални изменения,проблемът е че при някой от храчките ми не на всяка,но някой път отделям и малко количество кръв,нямам температура или нещо такова вече,правих си ренген там излезе само бронхиални изменения,трябва ли да се притеснявам нещо?Други симптоми нямам вече няколко дена

Напиши отговор