Зов за помощ! | Гърлен секрет.

Напиши отговор
  • RE: Гърлен секрет.
    от Vasko | 27.12.2020 21:52

Много ви Благодаря!Бях се доста притеснил.Преди като бях наистинал ми се случи и като оздравях ми мина.В Интернет доста глупости изчетох.Просто самата храчка не е като обикновената.Като малка бучка е.Появи се в студените месеци.Единствено ме притеснява малко,че имаше кръв.
    от Доц. д-р Цончев, дм | 27.12.2020 20:32

Това на всекиго му се случва понякога. Обикновено е от гърлого и не е страшно.
    от Vasko | 25.12.2020 15:02

Днес за първи път изглежда така.Като я отхрача ми олеква.Така изглежда през повечето време.Снимката е от преди 2 седмици.Link
    от Vasko | 25.12.2020 13:53

Извинете за безпокойството.Нали са празници,преди 4 януари няма да мога да отида на доктор.Има ли за какво да се притеснявам?Забравих да допълня ,че това се случва неповече от 3 пъти седмично.Ето снимка от близо.Link
  • Гърлен секрет.
    от Vasko | 25.12.2020 13:32

Здравейте!От известно време имам нещо като гърлен секрет.Както си седя и преглъщам осещам нещо като храчка заседнала в гърлото.По трудно се охрачва.Винаги е на цвят кафяво ,а днес имаше малко и кръв по нея.Не е храчка,защото съм пил за храчките и не минава.Чувството е неприятно след като се изхрачя.Link

Напиши отговор