Зов за помощ! | Пролапс на митралната клапа въпрос

Напиши отговор
  • RE: Пролапс на митралната клапа въпрос
    от mario | 28.10.2020 20:36

Мерси за успокоението,успех.
    от max1 | 27.10.2020 22:35

Споко, и на мен ми намериха пролапс на митралната клапа като бях на 18 г. Наистина е козметичен проблем. На мен са ми вадили зъби, чистили са ми зъбен камък без никакви проблеми. На 45 г. съм и никога не ми е създавал никакви проблеми. Тренирам при това силови упражнения за мускули дори на тази възраст, карам колело по 80 км на ден, на сърцето абсолютно нищо му няма. Спри да четеш и да се плашиш, нищо не е.
    от mario | 25.10.2020 15:45

Благодаря Ви за отговора,да им кажа ли за пролапса според вас, или те ако преценят ще дадът?Има ли смисъл през 2-3 години да ходя на кардиолог заради това или да не се вманичавам?Само на 24 години съм.
    от Доц. д-р Цончев, дм | 25.10.2020 13:48

Ако е по-сложен дентален проблем обикновено така или иначе се налага антибиотик, за чистене на зъбния камък - зависи от метода и от тежестта на оплакванията, стоматологът ще прецени има или няма нужда.
  • Пролапс на митралната клапа въпрос
    от mario | 24.10.2020 23:31

Здравейте,имам пролапс,лекарката каза,че е по-скоро козметичен проблем,но прочетох,че при зъбни манипулации трябва да се пие антибиотик.Въпросът ми е след чистене на зъбен камък трябва ли или само след по-сложни манипулации.Понеже и преди съм си чистил зъбният камък и не съм пил антибиотик.Мерси

Напиши отговор