Зов за помощ! | Паник атака

Напиши отговор
  • Б12 дефицит
    от Garcia | 05.10.2020 01:16

Яз имах паник атаки от 5 години, след серозно отслабване и объркване от страна на ендокриноложката ми измисли фалшива инсулинова резистентност и ми предписа глюкофаж 500 и преди да започна това лечение витамин б12 ми беше 147. Което е ужасно голям дефицит на б12 и след приема на ГЛЮКОФАЖ АЗ ОТСЛАБНАХ СУПИР МНОГО ЗАПОЧНАХ ДА ИМАМ ПРОБЛЕМ С ЧЕРВАТА А НАЛИ ЧРЕВНАТА ФЛОРА И СУПИР НУЖНА ДА Е ОК ЗА ДА МОЖЕ ЦИННИТЕ ВИТАМИНИ ДА ДОСТИГНАТ ДО КЪДЕТО ТРЯБВА И МОЖЕ БИ ДЕФИЦИТА Е ПАДНАЛ ПОД 100 на 1000% защото имах СУПер кофти неврологични симптоми ТРЕПЕРЕНЕ ЗАЛИТАНЕ ДВОЪНО ВИЖДАНЕ И КАКВО ТРЪГНАХ АЗ ПО ЛЕКАРИ НАПРАВИХА МИ ПКК, ЯМР, ЕМГ,ЕКГ ПРЕГЛЕДИ ПРИ РАЗЛИЧНИ НЕВРОЛИЗИ И НИЩО ХОРА НИЩО, единствено НЕДОСТИГ НА Б12 и ВИТ.Д И започнах с Б12 на инжекци, защото от проблем с червата не можех да го усвоявам освен на инжекци, след което продължих та под езични б12, разбира се това го назначи специалист, КОЙТО НЕ САМО ЧЕ Е СТРАХОТЕН ПРОФЕСИНАЛИСТ, но е и ПРЕКРАСЕН ЧОВЕК ИМЕТО НА ТОЗИ АНГЕЛ Е ДР.КАДЪМ.
  • RE: Паник атака
    от Garcia | 05.10.2020 01:08

Аз излекувах паник атаките с б12 Имах сериозен дефицит на б12 Нямам и помен вече от паник атаките
  • RE: Паник атака
    от Доц. д-р Цончев, дм | 27.08.2020 19:44

Обикновено паник атаките са съпроводени с такива оплаквания. Ако личният ви лекар не може да се справи с проблема и да изпише нещо с което да се реши проблема е добре да посетите психиатър, който да предпише подходящото лечение.
  • Паник атака
    от Валентин А.Л | 25.08.2020 01:49

Здавейте на 21 гд съм ..вече от 1 година страдам от това не знам дали са панически атаки но моля някой да ми помогне .симптомите ми са следните .преди да заспя имах чуството че пулса ми е ускорен или така си внушавах постоядно си слагах раката на сърцето и следех пулса .след това почна да ми става зле да ми се вие свят някъде една седмица .една вечер не бях спал цяла нощ а бях на работа от 07:00 до 18:00 след обяд .след това се прибирах към дома си и като искачих стълбите до 4-тия етаж сърцето ми почна да бие толкова силно почна да ми се вие свят мислех че получавам инфаркт от тогава до сега постоядпо имам сърцебиене вие ми се свят и най различни визически симптоми .всяка болка свързвам с сърцето или че имам някво заболяване .направиха ми сугурно над 40 ЕКГ в различни страни и болници и казват че нищо ми няма .също така и ехокардиография ми направиха всичко 6+ Някой може ли да ми каже от какво можи да е и дали и имал същите симптоми при паник атака .? МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ !!!Прочети още на:

Напиши отговор