Зов за помощ! | Моля за съвети и помощ

Напиши отговор
  • RE: Моля за съвети и помощ
    от Ivan | 16.08.2020 18:17

?????
  • RE: Моля за съвети и помощ
    от Ivan | 08.08.2020 18:57

Също така чета че съществува фобия от изчервяване на публично място -еритрофобия.Смешното е че понякога ми се случва понякога не.Когато ми се случи се мразя.Моля дайте съвети как да се спрява и на какъв специалист да отида.Благодарности.
  • Моля за съвети и помощ
    от Ivan | 08.08.2020 18:56

Здравейте.Аз съм момче на 25год.и от доста време ме тормози едно нещо и все повече започва да се проявява.Говоря за изчервяване.Винаги съм бил леко срамежлив.От малък се изчервявам, но го правех много рядко и не съм обръщал толкова внимание.Напоследък ми се получи като някаква мания.Където и да отида за това мисля и то се случва.Особено при среща с противоположния пол най вече.Някъде сред много хора ми се случва без да го контролирам.Когато пътувам в метрото или когато имаме събиране в работата.Притеснявам се да не ми се случи и то се случва.Усещам че когато не мисля за него се случва по-рядко.Това нещо започна да пречи на живота ми.Не ми се излиза никъде особено сред много хора.Наскоро мисля, че получих паник атака когато с един приятел ходихме в мола.Сред много хора и момичета усещах че започвам да се изчервявам и да се притеснявам Смешното е че рядко някой друг ми казва че съм се изчервил много и си мисля да не е само в главата ми.Казват ми че може да е социална фобия.

Напиши отговор